Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/ Laf AM
O NICH SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk z nową partnerką i dziećmi na wakacjach. „Moja siła. Moja rodzina”

Fotografia jest naprawdę wzruszająca...

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2021 20:31
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/ Laf AM

Jarosław Bieniuk z Oliwią, Szymonem, Janem i partnerką Zuzanną Pactwą przebywają na wakacjach. Wybrali się do Portugalii. Były piłkarz zamieścił w sieci wyjątkowe zdjęcie. Pozuje na nim z całą rodziną. Podpis pod fotografią robi naprawdę duże wrażenie...

Jarosław Bieniuk z dziećmi i Zuzanną Pactwą na wakacjach w Portugalii

Długoletni partner zmarłej w październiku 2014 Ani Przybylskiej z najbliższymi wybrał się do malowniczej Portugalii. Zarówno on, jak i jego partnerka oraz jedyna córka relacjonują pobyt w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszczają zdjęcia, na których podziwiać można rajskie widoki. Jedna z fotografii ma szczególne znaczenie...

Jarosław Bieniuk wieczorem wybrał się z dziećmi i nową ukochaną na spacer po porcie w miejscowości Vilamoura. Podziwiali malowniczy, niezwykły zachód słońca. Postanowili uwiecznić ten moment na zdjęciu. Widzimy na niej byłego piłkarza z Oliwią, Szymonem i Janem oraz Zuzanną Pactwą.

„Moja siła, moja moc, moja rodzina”, napisał pod nim były piłkarz. Słowa te są naprawdę wyjątkowe i wzruszające...

Uwagę zwraca szczególnie... starszy syn Jarosława Bieniuka i Ani Przybylskiej. Szymon skończył w styczniu 15 lat i już niebawem dorówna wzrostem ojcu

Czytaj także: ,,Codziennie o niej myślę". Oliwia Bieniuk w pierwszym wywiadzie o tęsknocie za mamą

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk
Fot. Instagram @jaretpalmer

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk w Portugalii na wakacjach

Oliwia Bieniuk w bikini na wakacjach w Portugalii

Serię odważnych zdjęć zamieściła w sieci również Oliwia Bieniuk. 18-latka pozuje na nich w cielistym kostiumie kąpielowym. „Nareszcie wakacje”, podpisała pierwszą fotografię. Jej urodą zachwyciła się m.in. prowadząca „Hotel Paradise” Klaudia El Dursi oraz aktor Maciej Musiałowski. Oboje zamieścili w komentarzu kilka emotikon serc/płomieni.

Z kolei w czwartek na profilu Oliwii ukazało się kolejne zdjęcie. Tym razem dziewczynka pozuje na plaży w intensywnie czerwonym, jednoczęściowym stroju kąpielowym. Fotografię skomentował sam... Jarosław Bieniuk!

„A „wczoraj” zaprowadzałem do przedszkola...”, podkreślił wzruszony.

Przypomnijmy, że córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zdawała w tym roku maturę. Jak przyznała w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”, o wiele bardziej jej egzaminem dojrzałości stresował się... tata! Wiadomo, że Oliwia Bieniuk zdecydowała się póki co nie iść na studia. Za to już jesienią zobaczymy ją na parkiecie „Tańca z gwiazdami”.  

Czytaj także: Oliwia Bieniuk zatańczy w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.