Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa z synkiem i publikuje cudowne zdjęcia z wakacji!

Jak teraz wygląda Jan Franciszek?

Ksenia Krasko 17 sierpnia 2019 13:58
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartka Wróblewskiego – Jan Franciszek – skończy w tym roku 5 lat. Aktorka rzadko wypowiada się na temat swojego dziecka i nie pokazuje go w mediach, jednak od czasu do czasu publikuje urocze zdjęcia pociechy na swoim Instagramie. Najnowsze wywołało zachwyt jej fanów!

Jak wygląda syn Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska odpoczywa właśnie na zasłużonych wakacjach, oczywiście w towarzystwie małego Jana Franciszka. Nie ujawnia dokładnego kierunku urlopowego, ale publikuje przepiękne zdjęcia okolicy i wygląda na to, że relaksuje się w naprawdę cudownym miejscu! Jedno ze zdjęć przykuło szczególną uwagę wielbicieli aktorki...

Fani nie mogą uwierzyć, jak bardzo urósł Jan Franciszek! „Jaki pani syn już duży!”, „Jaki duży chłopczyk!”, „Myślę, że to Twój syn i po tym jaki wysoki uświadamiam sobie, jak czas leci”, „Piękne zdjęcie” – czytamy w komentarzach.

Małgorzata Kożuchowska opublikowała również kilka swoich zdjęć. Widać, że jest zrelaksowana i zadowolona z tych rajskich wakacji, a przy okazji utrzymuje status jednej z najbardziej stylowych gwiazd, wybierając najmodniejszy w tym roku dodatek, czyli turban. Życzymy udanego odpoczynku! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paradise.

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…