Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa z synkiem i publikuje cudowne zdjęcia z wakacji!

Jak teraz wygląda Jan Franciszek?

Ksenia Krasko 17 sierpnia 2019 13:58
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartka Wróblewskiego – Jan Franciszek – skończy w tym roku 5 lat. Aktorka rzadko wypowiada się na temat swojego dziecka i nie pokazuje go w mediach, jednak od czasu do czasu publikuje urocze zdjęcia pociechy na swoim Instagramie. Najnowsze wywołało zachwyt jej fanów!

Jak wygląda syn Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska odpoczywa właśnie na zasłużonych wakacjach, oczywiście w towarzystwie małego Jana Franciszka. Nie ujawnia dokładnego kierunku urlopowego, ale publikuje przepiękne zdjęcia okolicy i wygląda na to, że relaksuje się w naprawdę cudownym miejscu! Jedno ze zdjęć przykuło szczególną uwagę wielbicieli aktorki...

Fani nie mogą uwierzyć, jak bardzo urósł Jan Franciszek! „Jaki pani syn już duży!”, „Jaki duży chłopczyk!”, „Myślę, że to Twój syn i po tym jaki wysoki uświadamiam sobie, jak czas leci”, „Piękne zdjęcie” – czytamy w komentarzach.

Małgorzata Kożuchowska opublikowała również kilka swoich zdjęć. Widać, że jest zrelaksowana i zadowolona z tych rajskich wakacji, a przy okazji utrzymuje status jednej z najbardziej stylowych gwiazd, wybierając najmodniejszy w tym roku dodatek, czyli turban. Życzymy udanego odpoczynku! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paradise.

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.