Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa z synkiem i publikuje cudowne zdjęcia z wakacji!

Jak teraz wygląda Jan Franciszek?

Ksenia Krasko 17 sierpnia 2019 13:58
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartka Wróblewskiego – Jan Franciszek – skończy w tym roku 5 lat. Aktorka rzadko wypowiada się na temat swojego dziecka i nie pokazuje go w mediach, jednak od czasu do czasu publikuje urocze zdjęcia pociechy na swoim Instagramie. Najnowsze wywołało zachwyt jej fanów!

Jak wygląda syn Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska odpoczywa właśnie na zasłużonych wakacjach, oczywiście w towarzystwie małego Jana Franciszka. Nie ujawnia dokładnego kierunku urlopowego, ale publikuje przepiękne zdjęcia okolicy i wygląda na to, że relaksuje się w naprawdę cudownym miejscu! Jedno ze zdjęć przykuło szczególną uwagę wielbicieli aktorki...

Fani nie mogą uwierzyć, jak bardzo urósł Jan Franciszek! „Jaki pani syn już duży!”, „Jaki duży chłopczyk!”, „Myślę, że to Twój syn i po tym jaki wysoki uświadamiam sobie, jak czas leci”, „Piękne zdjęcie” – czytamy w komentarzach.

Małgorzata Kożuchowska opublikowała również kilka swoich zdjęć. Widać, że jest zrelaksowana i zadowolona z tych rajskich wakacji, a przy okazji utrzymuje status jednej z najbardziej stylowych gwiazd, wybierając najmodniejszy w tym roku dodatek, czyli turban. Życzymy udanego odpoczynku! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paradise.

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.