Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Olga Kalicka zachwyca perfekcyjną figurą po ciąży. Fani są zachwyceni!

Gwiazda opublikowała zmysłowe zdjęcie w bikini

Weronika Kostyra 16 lipca 2019 10:50
Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

Olga Kalicka, gwiazda serialu Rodzinka.pl i prowadząca show World of Dance, w połowie stycznia tego roku po raz pierwszy została mamą. Od tamtej pory opieka nad synkiem, Aleksym, pochłania ją całkowicie. Jej najnowsze zdjęcia udowadniają jednak, że znalazła też czas na to, aby zrzucić zbędne ciążowe kilogramy. Zaledwie pół roku po porodzie zachwyca perfekcyjną sylwetką. Aktorka zamieściła w Internecie swoje wakacyjne zdjęcia w bikini. Fani są zgodni – wygląda zjawiskowo!

Olga Kalicka w bikini pół roku po porodzie

Olga Kalicka nie zwlekała długo z powrotem do formy. Już trzy miesiące po narodzinach Aleksego ogłosiła, jak zamierza zrzucić zbędne kilogramy. Nie kryła przed fanami, że przez ciążę przytyła, dlatego wróciła do treningów, kiedy tylko było to możliwe. „Postanowiłam wziąć się za siebie! Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób, powolutku wracać do formy naprawiając po drodze to co w trakcie ciąży się trochę posypało...”, napisała wtedy.

Teraz możemy zobaczyć, że jej praca przyniosła spektakularne efekty. Co prawda młoda mama musiała zgubić jedynie kilka centymetrów, ale za to osiągnęła to w rekordowym czasie i zajmując się jednocześnie malutkim dzieckiem. Fani są zachwyceni jej najnowszymi zdjęciami w bikini i nie szczędzą młodej mamie komplementów. „Super figura po ciąży”, „Nie wiem jak to zrobiłaś, ale wyglądasz super, ani jednego rozstępu, skóra sprężysta. Gratulacje!”, „Taka figurka po ciąży Wood”, czytamy w komentarzach.

My też musimy przyznać, że Olga Kalicka jako świeżo upieczona mama wygląda znakomicie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Syrenka! 🏖

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wysyłamy wam uśmiechy!! 🏖😘😉

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.