Z ŻYCIA GWIAZD

Olga Kalicka zamieściła w sieci odważne zdjęcie z malutkim synkiem!

Aktorka przełamuje w ten sposób tabu

Konrad Szczęsny 4 marca 2019 08:01

To dla niej wyjątkowy czas. Olga Kalicka w połowie stycznia została po raz pierwszy matką. Aktorka Rodzinki.pl urodziła wówczas synka, któremu wraz z partnerem, Cezarym Nowakiem, zdecydowała się nadać imię Aleksy. Na najnowszym zdjęciu gwiazda pozuje z maleństwem... karmiąc go piersią! Pod fotografią rozgorzała dyskusja, w której fanki nie szczędzą prowadzącej World of dance ciepłych słów.

Olga Kalicka karmi synka piersią na Instagramie

Przez jednych uważane jest za epatowanie intymnością, przez innych za przełamywanie tabu. Gwiazdy od kilku lat nie wstydzą się zamieszczać w sieci zdjęć, na których karmią swoje dzieci piersią. Do tego grona dołączyła właśnie Olga Kalicka, która wraz z narzeczonym Cezarym Nowakiem na początku tego roku powitała na świecie synka.

„Razem z moim największym fanem powtarzamy tekst przy jedzeniu 😍👶🏼
Dziś gramy „Trzy Sypialnie” w Częstochowie, a już w kwietniu powracam na deski  @teatrkwadrat z „Czego nie widać” (5-7.04) i „Trzy Sypialnie” (23-25.04) Zapraszamy! ☺️ PS. Nie martwcie się, nad komfortem Aleksia czuwa babcia Danusia ❤️”, podpisała je aktorka.

Fanki zachwycone zdjęciem Olgi Kalickiej z synkiem

Oczywiście pod fotografią (numer 3 w galerii) bardzo szybko rozgorzała burzliwa dyskusja, ale większość komentarzy jest zdecydowanie pozytywna. Trudno się dziwić: jest to z jednej strony intymne, z drugiej niezwykle wysmakowane i pełne macierzyńskiej czułości zdjęcie.

„Piękne ujęcie 😍Tak trzymać :) dla mnie karmienie piersią to było najlepsze co mogło nam się przytrafić :) każdej mamie będę polecać 😘 a młody cudowny 😍”, „Dziękuję za to zdjęcie <3”, „To zdjęcie udowadnia, że można karmić piersią publicznie i nie trzeba ostentacyjnie wywalać piersi na wierzch robiąc z tego show. W takim wydaniu publiczne karmienie piersią jest piękne 😍”, podkreślają sympatycy talentu Olgi Kalickiej.

I trudno się z nimi nie zgodzić!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.