Z ŻYCIA GWIAZD

Olga Kalicka zamieściła w sieci odważne zdjęcie z malutkim synkiem!

Aktorka przełamuje w ten sposób tabu

Konrad Szczęsny 4 marca 2019 08:01

To dla niej wyjątkowy czas. Olga Kalicka w połowie stycznia została po raz pierwszy matką. Aktorka Rodzinki.pl urodziła wówczas synka, któremu wraz z partnerem, Cezarym Nowakiem, zdecydowała się nadać imię Aleksy. Na najnowszym zdjęciu gwiazda pozuje z maleństwem... karmiąc go piersią! Pod fotografią rozgorzała dyskusja, w której fanki nie szczędzą prowadzącej World of dance ciepłych słów.

Olga Kalicka karmi synka piersią na Instagramie

Przez jednych uważane jest za epatowanie intymnością, przez innych za przełamywanie tabu. Gwiazdy od kilku lat nie wstydzą się zamieszczać w sieci zdjęć, na których karmią swoje dzieci piersią. Do tego grona dołączyła właśnie Olga Kalicka, która wraz z narzeczonym Cezarym Nowakiem na początku tego roku powitała na świecie synka.

„Razem z moim największym fanem powtarzamy tekst przy jedzeniu 😍👶🏼
Dziś gramy „Trzy Sypialnie” w Częstochowie, a już w kwietniu powracam na deski  @teatrkwadrat z „Czego nie widać” (5-7.04) i „Trzy Sypialnie” (23-25.04) Zapraszamy! ☺️ PS. Nie martwcie się, nad komfortem Aleksia czuwa babcia Danusia ❤️”, podpisała je aktorka.

Fanki zachwycone zdjęciem Olgi Kalickiej z synkiem

Oczywiście pod fotografią (numer 3 w galerii) bardzo szybko rozgorzała burzliwa dyskusja, ale większość komentarzy jest zdecydowanie pozytywna. Trudno się dziwić: jest to z jednej strony intymne, z drugiej niezwykle wysmakowane i pełne macierzyńskiej czułości zdjęcie.

„Piękne ujęcie 😍Tak trzymać :) dla mnie karmienie piersią to było najlepsze co mogło nam się przytrafić :) każdej mamie będę polecać 😘 a młody cudowny 😍”, „Dziękuję za to zdjęcie <3”, „To zdjęcie udowadnia, że można karmić piersią publicznie i nie trzeba ostentacyjnie wywalać piersi na wierzch robiąc z tego show. W takim wydaniu publiczne karmienie piersią jest piękne 😍”, podkreślają sympatycy talentu Olgi Kalickiej.

I trudno się z nimi nie zgodzić!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.