Z ŻYCIA GWIAZD

Olga Kalicka pokazała rozczulające zdjęcie z synkiem!

Trudno uwierzyć, jak bardzo już wyrósł!

Ksenia Krasko 14 czerwca 2019 08:59

Olga Kalicka, gwiazda serialu Rodzinka.pl i prowadząca show World of Dance, została matką w połowie stycznia tego roku. Od kilku lat związana jest z ojcem dziecka, Cezarym Nowakiem, i chociaż para niedawno potwierdziła informację o zaręczynach, szczegóły ślubu wciąż nie są znane.

Aktorka nigdy nie ukrywała swojego szczęścia i chętnie dzieli się z fanami uroczymi zdjęciami z synkiem Aleksym (nie pokazując jego twarzy). Na dniach opublikowała kolejne, i nie da się nie zauważyć, jak duży już jest maluch! Wielbiciele nie szczędzą komplementów szczęśliwej mamie: „Boskie zdjęcie i Słodziak 🌹”, „Nie da się opisać słowami ❤️”, „Jejku, jaki już duży z niego chłopak”.

Zobaczcie w naszej galerii czułe zdjęcia Olgi Kalickiej i jej synka!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.