Z ŻYCIA GWIAZD

Olga Kalicka pokazała rozczulające zdjęcie z synkiem!

Trudno uwierzyć, jak bardzo już wyrósł!

Ksenia Krasko 14 czerwca 2019 08:59

Olga Kalicka, gwiazda serialu Rodzinka.pl i prowadząca show World of Dance, została matką w połowie stycznia tego roku. Od kilku lat związana jest z ojcem dziecka, Cezarym Nowakiem, i chociaż para niedawno potwierdziła informację o zaręczynach, szczegóły ślubu wciąż nie są znane.

Aktorka nigdy nie ukrywała swojego szczęścia i chętnie dzieli się z fanami uroczymi zdjęciami z synkiem Aleksym (nie pokazując jego twarzy). Na dniach opublikowała kolejne, i nie da się nie zauważyć, jak duży już jest maluch! Wielbiciele nie szczędzą komplementów szczęśliwej mamie: „Boskie zdjęcie i Słodziak 🌹”, „Nie da się opisać słowami ❤️”, „Jejku, jaki już duży z niego chłopak”.

Zobaczcie w naszej galerii czułe zdjęcia Olgi Kalickiej i jej synka!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.