Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Olga Kalicka jest zmęczona macierzyństwem?

Aktorka pokazała, jak wygląda zaraz po przebudzeniu…

Rafał Kowalski 9 kwietnia 2019 08:59
Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

Dwa i pół miesiąca temu życie Olgi Kalickiej zmieniło się o 180 stopni. To właśnie wtedy 25-letnia aktorka po raz pierwszy została mamą. Wraz z pojawieniem się na świecie małego Aleksego zwiększyła się liczba internautów, którzy obserwują Olgę w sieci. Wczoraj nad ranem część z nich zauważyła zdjęcie bez makijażu, które młoda mama dodała na InstaStories.

Jak wygląda Olga Kalicka bez makijażu? Zdjęcie

Fotografia aktorki w naturalnym wydaniu to „zasługa” synka Olgi Kalickiej, który obudził gwiazdę po godzinie szóstej. Partnerka Cezarego Nowaka, jak każda mama, ma prawo być zmęczona takimi pobudkami, jednak po uśmiechu widocznym na zdjęciu wnioskujemy, że Olga dzielnie znosi wczesną porę witania dnia.

Zdjęcie opublikowane wczoraj na InstaStories to tylko jedno z wielu, na którym aktorka pozuje ze swoim synkiem. Kilka najpiękniejszych prezentujemy poniżej.

A dla fanów Olgi Kalickiej, którzy cieszą się jej prywatnym szczęściem, ale też nie mogą doczekać się jej powrotu do pracy, mamy dobre informacje. Aktorka wraca powoli do obowiązków zawodowych. Kilka dni temu zagrała na przykład spektakl w Teatrze Kwadrat! 

Olga Kalicka bez makijażu
Fot. Instagram

Olga Kalicka z synkiem Aleksym - karmi go piersią
Fot. Instagram @olgakalicka

Imię pierwszego dziecka Olgi Kalickiej. Tak wygląda Igor
Fot. Instagram @olgakalicka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Teatr Kwadrat (@teatr_kwadrat)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.