Britney Spears z synem
Fot. Instagram @britneyspears
O TYM JEST GŁOŚNO

Ojciec Britney Spears podniósł rękę na jej syna? Trwa dochodzenie w tej sprawie!

Agresywne zachowanie dziadka przestraszyło nastolatka...

Weronika Kostyra 5 września 2019 12:59
Britney Spears z synem
Fot. Instagram @britneyspears

Życie prywatne Britney Spears od lat jest pełne trudności. Gwiazda zmaga się z problemami psychicznymi, dlatego nie może sprawować całkowitej opieki nad swoimi synami. Po tym jak 11 lat temu przeszła załamanie nerwowe, sąd orzekł także, że ona sama wymaga wsparcia ojca. Jamie Spears opiekuje się córką, a także sprawuje nad nią dozór. Rok 2019 nie był dla niej łaskawy. Najpierw piosenkarka ogłosiła, że zawiesza swoją karierę, po czym trafiła do szpitala psychiatrycznego. Wydawało się, że jej stan zdrowia ulega znaczącej poprawie i pod koniec kwietnia wokalistka opuściła ośrodek. Niestety teraz rodziną wstrząsnęły kolejne niepokojące wieści.

Ojciec Britney Spears uderzył jej syna?

Ojciec Britney Spears sprawuje kuratelę nad częściowo ubezwłasnowolnioną córką. Piosenkarka próbuje się spod niej uwolnić, tłumacząc, że ojciec zmusza ją do przyjmowania leków i hospitalizacji. Wspiera ją w tym mama, której nie podoba się sposób opieki nad córką. Dotąd jednak próby te są bezskuteczne.

Synowie Britney Spears i Kevina Federline’a spędzają więcej czasu z ojcem. Kiedy jednak odwiedzają mamę spotykają się też z dziadkiem. Podczas jednej z niedawnych wizyt doszło podobno do awantury, która skończyła się rękoczynami. Kevin Federline złożył zawiadomienie na policję o tym, że Jamie Spears podniósł rękę na trzynastoletniego wnuka, Seana Prestona. Serwis TMZ dowiedział się od policji, że do incydentu doszło 24 sierpnia w domu Jamiego Spearsa. Kevin Federline zeznał, że jego syn po kłótni zamknął się w pokoju, a wściekły dziadek wyważył drzwi, złapał nastolatka i zaczął nim potrząsać. Chłopiec był bardzo przestraszony agresywnym zachowaniem, ale na jego ciele nie zostały ślady. Obecnie trwa w tej sprawie dochodzenie i przesłuchiwani są świadkowie.

Britney Spears i Kevin Federline pobrali się w 2004 roku, a ich małżeństwo trwało dwa lata. Są rodzicami dwóch synów – trzynastoletniego Seana Prestona i dwunastoletniego Jadena Jamesa. Do tej pory zgodnie dzielili się opieką nad nimi i nie formalizowali podziału. Po incydencie ojciec chłopców nalega, by sąd prawnie przyznał mu 70% czasu z synami, a ich matce 30%. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I don’t even know where to start with this, because this is so tough for me to say. I will not be performing my new show Domination. I’ve been looking forward to this show and seeing all of you this year, so doing this breaks my heart. However, it’s important to always put your family first… and that’s the decision I had to make. A couple of months ago, my father was hospitalized and almost died. We’re all so grateful that he came out of it alive, but he still has a long road ahead of him. I had to make the difficult decision to put my full focus and energy on my family at this time. I hope you all can understand. More information on ticket refunds is available on britneyspears.com. I appreciate your prayers and support for my family during this time. Thank you, and love you all… always.

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Fot. Facebook @Britney Spears

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.