Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska nie ma przed córką nic do ukrycia. Dziennikarka opowiada jej o...

Rodzice innych 11-latek mogą być zaskoczeni

Rafał Kowalski 15 października 2019 15:29
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Do tego, że Martyna Wojciechowska i jej córka Marysia mają wspaniały kontakt, przekonywać nie trzeba nikogo. Podróżniczka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że 11-latka jest jej największym szczęściem w życiu. Popularna mama daje nastolatce dużo wolności w realizowaniu swoich pasji i wypowiadaniu własnego zdania. Sama edukuje ją też w trudnych tematach. Jakich?

Martyna Wojciechowska o rozmowach z córką

Wydawać by się mogło, że nie na każdy temat powinno się rozmawiać z 11-letnim dzieckiem. Inaczej uważa partnerka Przemka Kossakowskiego, która przed swoją pociechą nie ma tajemnic. „Uważam, że w wychowaniu dziecka nie ma tematów zbyt trudnych na rozmowę. Rozmawiam z Marysią o tym, czym jest miłość, bliskość, seks, ale i handel ludźmi, starość, śmierć, wojna, cierpienie, zmuszanie do prostytucji”, wyznała Martyna Wojciechowska w magazynie SHOW. „Czy prostytucja to zły temat do rozmowy z 11-latką? Nie, to temat jak każdy inny”, dodała gwiazda.

Nowoczesne podejście do wychowania dziecka, traktowanie go jak partnera sprawiły, że Marysia jest dzieckiem z otwartą głową i wieloma pasjami. Niedawno dziewczynka wygrała zawodu w lataniu w tunelu aerodynamicznym. „Aaaa! PIERWSZE MIEJSCE!!!🥇Dziś Marysia zadebiutowała w profesjonalnych zawodach INDOOR SKYDIVING w Katowicach, zaledwie rok od pierwszego treningu w tunelu areodynamicznym i... WYGRAŁA w kategorii SEMI PRO! #DUMA❤ W jury zasiadała m.in. @kuczynska.maja - wicemistrzyni świata i wielka Idolka mojej Marysi!”, cieszyła się w sieci sławna mama.

Obu paniom życzymy, by już zawsze mogły nazywać się przyjaciółkami. Być może postawa Martyny Wojciechowskiej zainspiruje inne mamy do zmian..? 

Martyna Wojciechowska i Marysia Maria Wojciechowska
Fot. Instagram @martyna.world

Martyna Wojciechowska i Marysia Maria Wojciechowska
Fot. Instagram @martyna.world

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…