Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska nie ma przed córką nic do ukrycia. Dziennikarka opowiada jej o...

Rodzice innych 11-latek mogą być zaskoczeni

Rafał Kowalski 15 października 2019 15:29
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Do tego, że Martyna Wojciechowska i jej córka Marysia mają wspaniały kontakt, przekonywać nie trzeba nikogo. Podróżniczka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że 11-latka jest jej największym szczęściem w życiu. Popularna mama daje nastolatce dużo wolności w realizowaniu swoich pasji i wypowiadaniu własnego zdania. Sama edukuje ją też w trudnych tematach. Jakich?

Martyna Wojciechowska o rozmowach z córką

Wydawać by się mogło, że nie na każdy temat powinno się rozmawiać z 11-letnim dzieckiem. Inaczej uważa partnerka Przemka Kossakowskiego, która przed swoją pociechą nie ma tajemnic. „Uważam, że w wychowaniu dziecka nie ma tematów zbyt trudnych na rozmowę. Rozmawiam z Marysią o tym, czym jest miłość, bliskość, seks, ale i handel ludźmi, starość, śmierć, wojna, cierpienie, zmuszanie do prostytucji”, wyznała Martyna Wojciechowska w magazynie SHOW. „Czy prostytucja to zły temat do rozmowy z 11-latką? Nie, to temat jak każdy inny”, dodała gwiazda.

Nowoczesne podejście do wychowania dziecka, traktowanie go jak partnera sprawiły, że Marysia jest dzieckiem z otwartą głową i wieloma pasjami. Niedawno dziewczynka wygrała zawodu w lataniu w tunelu aerodynamicznym. „Aaaa! PIERWSZE MIEJSCE!!!🥇Dziś Marysia zadebiutowała w profesjonalnych zawodach INDOOR SKYDIVING w Katowicach, zaledwie rok od pierwszego treningu w tunelu areodynamicznym i... WYGRAŁA w kategorii SEMI PRO! #DUMA❤ W jury zasiadała m.in. @kuczynska.maja - wicemistrzyni świata i wielka Idolka mojej Marysi!”, cieszyła się w sieci sławna mama.

Obu paniom życzymy, by już zawsze mogły nazywać się przyjaciółkami. Być może postawa Martyny Wojciechowskiej zainspiruje inne mamy do zmian..? 

Martyna Wojciechowska i Marysia Maria Wojciechowska
Fot. Instagram @martyna.world

Martyna Wojciechowska i Marysia Maria Wojciechowska
Fot. Instagram @martyna.world

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?