Polubiły się?

Olga Figaszewska 17 października 2018 18:17

Kabula, adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej przyjechała niedawno do Warszawy. Spędziła tutaj dziesięć wspaniałych dni. „Mówi do mnie mamo. To mnie niezwykle wzrusza”, zdradziła Martyna w ostatnim wywiadzie. Kabula była zachwycona przyjazną atmosferą i ludźmi, których spotykała na swojej drodze. W końcu miała okazję poznać  także rodzinę podróżniczki. Czy córka Martyny Wojciechowskiej nie jest zazdrosna o Kabulę? Jakie łączą je relacje?

Jakie relacje łączą córkę Martyny Wojciechowskiej z Kabulą?

Martyna Wojciechowska poznała Kabulę cztery lata temu podczas kręcenia kolejnego odcinka Kobiety na krańcu świata. Historia albinoski z Tanzanii poruszyła nie tylko widzów programu, ale również samą prowadzącą. „Trzema machnięciami maczety odrąbali jej rękę”, mówiła Martyna w jednym z wywiadów VIVY!. W Tanzanii osoby dotknięte albinizmem traktowane są jako przedmiot polowań. Miejscowi wierzą, że amulety i eliksiry z ich ciał mają magiczną moc. Od kilku lat podróżniczka finansowo wspiera Kabulę. Postanowiła adoptować ją na odległość. „Kiedy poznałam Kabulę, była wystraszoną zamkniętą w sobie dziewczynką. Dzisiaj jest wspaniałą Kobietą, silną, uśmiechniętą i z głową pełną marzeń ❤ ”, pisała podróżniczka.

W końcu jej przybrana córka mogła odwiedzić Polskę. Zwiedziła Warszawę i wybrała się w góry! Ale przede wszystkim, poznała najbliższych Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczce zależało na tym, by w końcu spotkała się z jej biologiczną córką, Marysią! W końcu nigdy nie maiły okazji się poznać. W jakiej atmosferze przebiegło ich spotkanie?

W rozmowie z Super Expressem, Martyna Wojciechowska zdradziła, że między Marysią i Kabulą pojawiła się wyjątkowa nić porozumienia. Bardzo się polubiły. „Marysia udostępniła jej nawet swój pokój na cały okres pobytu. Miło spędzałyśmy czas we trzy”, wyznała gwiazda.

Okazuje się, że córka podróżniczki pilnowała, by jej przyszywanej siostrze niczego nie brakowało. Martyna Wojciechowska przypomniała, że Marysia sama organizowała zbiórkę pieniędzy w swojej szkolę na fundację Między niebem a ziemią, która pomagała w pełnieniu opieki nad Kabulą.

„Bardzo się wzruszyłam, kiedy zobaczyłam, jak moja córka bardzo się w to wszystko zaangażowała i jaka to ważna dla niej lekcja empatii. Jestem dumna, że wychowałam Marysię na wrażliwą i pełną miłości do ludzi i świata dziewczynkę”, dodała.

Nie dziwi nas, że córka Martyny Wojciechowskiej wyrosła na wrażliwą, cudowną dziewczynkę. Przykład idzie z góry! 

1/6
Kabula w Polsce
Copyright @Instagram
1/6

Kabula niedawno odwiedziła Polskę.

2/6
Kabula, Martyna Wojciechowska
Copyright @Instagram/Martyna Wojciechowska
2/6

Wraz z Martyną Wojciechowską i jej biologiczną córką spędziła wspaniały czas.

3/6
Kabula w Polsce
Copyright @Instagram
3/6

Kabula wraz z Martyną wybrała się także w góry.

4/6
Martyna Wojciechowska z córką, córka Martyny Wojciechowskiej, Kabula z Tanzanii
Copyright @Instagram @martyna.world, fot. Marek Arcimowicz
4/6

W końcu Kabula mogła poznać córkę Maryny Wojciechowskie, Marysię. Jak wygląda ich relacja? W końcu widziały się po raz pierwszy.

5/6
Copyright @Kaśka Frydrych
5/6

„Marysia udostępniła jej nawet swój pokój na cały okres pobytu. Miło spędzałyśmy czas we trzy”, wyznała gwiazda.

6/6
Copyright @Kaśka Frydrych
6/6

Martyna jest dumna z córki, że otoczyła Kabulę wyjątkową opieką.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?