Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI!

Magda Gessler poprowadzi nowy program, w którym będzie „leczyć jedzeniem”. Czy to oznacza, że „Kuchenne Rewolucje” znikną z anteny?

Gabriela Czernecka 31 października 2017 20:00
Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

 

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler zapisały się już w historii stacji TVN. Teraz restauratorka proponuje swoim fanom nowy program, Sexy Kuchnia. Czym tym razem zaskoczy nas Magda Gessler?

 

Polecamy: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Oto najgorsze „Kuchenne rewolucje” w historii programu Magdy Gessler!

 

Nowy program Magdy Gessler - Sexy kuchnia 

Magda Gessler uznawana jest za jedną z największych gwiazd stacji TVN. Restauratorka ceniona jest za swoją bezpośredniość, kreatywność, temperament i ogromne poczucie humoru. Udowodniła to choćby prowadząc znane już każdemu Polakowi Kuchenne Rewolucje, gdzie potrafi pokazać pazurki! Potencjał Magdy Gessler postanowiła wykorzystać nowa stacji Grupy TVN, Food Network. To właśnie na antenie tej stacji Magda Gessler poprowadzi swój autorski program, Sexy Kuchnia.

 

Niedawno rąbka tajemnicy na temat nowego projektu uchyliła sama Magda w programie Dzień Dobry TVNKuchnia jest magią i nieprawdopodobnym narzędziem do tego, żeby być piękną, zadowoloną, szczęśliwą. Opowiem, jak zrobić kolację w domu, żeby była od A do Z udana, a ty niezmęczona pachnąc, zwycięska, nie wydając dużo pieniędzy”, powiedziała gwiazda. 

 

Polecamy: Uczestniczka „Kuchennych rewolucji” zarzuca Magdzie Gessler manipulację! „Dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne gary porównuje Pani do mojego odbytu czy pochwy…?”

 

O czym będzie Sexy Kuchnia Magdy Gessler?

 

Jak zapowiadają twórcy programu Sexy Kuchnia, tematyka nowego show Magdy będzie się kręcić wokół uwodzenia poprzez gotowanie, afrodyzjaki i seks. „Jedno jest pewne! Sexy kuchnia Magdy Gessler uwodzi i dostarcza wielu wrażeń miłośnikom niebanalnych smaków!”, zapowiada nadawca. „Będę psychicznie leczyć jedzeniem”, zapowiedziała Magda Gessler w Dzień Dobry TVN. Każdy odcinek będzie dotyczył pewnej tematyki, którą będą charakteryzować tytuły odcinków, takich jak np. Rozważna i romantyczna czy Śniadanie do łóżka. Będziemy mieli więc okazję poznać autorskie przepisy Gessler na dania kuchni polskiej i światowej. Magda podzieli się z widzami również historiami z własnych podróży oraz różnymi przemyśleniami, dotyczącymi kulinariów. Fani zaczęli się zastanawiać czy to znaczy, że Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler znikną. Jak na razie nic na ten temat nie wiadomo. Znaną restauratorkę będzie można oglądać więc również w takich produkcjach jak Kuchenne rewolucje oraz MasterChef

 

Premierowy odcinek Sexy Kuchni Magdy Gessler zostanie wyemitowany już w niedzielę, 5. listopada. Będziecie oglądać?

Magda Gessler ma nowy program, sexy kuchnia
Fot. Facebook @Magda Gessler

Magda Gessler ma nowy program, sexy kuchnia
Fot. Facebook @Magda Gessler

Polecamy: „Dzięki temu, że jestem s*ką, osiągnęłam tyle, co ona”. Internauci w szoku po emisji ostatniego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Co wydarzyło się w programie?

 

 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.