Renata Kaczoruk
Fot. Instagram @renul_ka
Z ŻYCIA GWIAZD

Renata Kaczoruk szczęśliwie zakochana! „Niby mieszkamy na różnych półkulach...”

Romantyczne nagranie poruszyło jej fanów

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2020 16:05
Renata Kaczoruk
Fot. Instagram @renul_ka

Renata Kaczoruk, modelka i aktorka, przez kilka lat związana była z Kubą Wojewódzkim. Pomimo tego, że para starała się zachować jak najwięcej prywatności, media w różny sposób rozpisywały się o ich relacji. Rozstali się po cichu, nie tłumacząc nikomu powodów swojej decyzji, i od tego czasu zarówno uczestniczce Azja Express, jak i dziennikarzowi TVN, przypisuje się różne romanse.

Renata Kaczoruk nowy partner zdjęcia

Wygląda na to, że Renata Kaczoruk ma nową miłość! Modelka właśnie ujawniła fanom, że jest szczęśliwie zakochana! Na swoim Instagramie opublikowała romantyczne nagranie, na którym przytula się i czule całuje z tajemniczym nieznajomym.

Fani natychmiast zaczęli gratulować nowej miłości i dopytywać, kim jest przystojny mężczyzna u jej boku. Modelka odpowiedziała na jeden z komentarzy, tłumacząc, że niechcący nie zamieściła opisu do zdjęcia.

„Ha ha, opis nie wszedł! Ten chłopak na dziś urodziny! Nie wiem czego mu życzyć, bo ma wszystko, co najlepsze prawie zawsze pod ręką. Niby mieszkamy na różnych półkulach, ale w ciągu 1,5 roku spędziliśmy ok. 1,5 miesiąca osobno! Niech będzie tych dni jeszcze mniej! Sto lat kochanie!”, napisała, zdradzając przy okazji, jak długo jest w nowym związku.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.