Renata Kaczoruk
Fot. Instagram @renul_ka
Z ŻYCIA GWIAZD

Renata Kaczoruk szczęśliwie zakochana! „Niby mieszkamy na różnych półkulach...”

Romantyczne nagranie poruszyło jej fanów

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2020 16:05
Renata Kaczoruk
Fot. Instagram @renul_ka

Renata Kaczoruk, modelka i aktorka, przez kilka lat związana była z Kubą Wojewódzkim. Pomimo tego, że para starała się zachować jak najwięcej prywatności, media w różny sposób rozpisywały się o ich relacji. Rozstali się po cichu, nie tłumacząc nikomu powodów swojej decyzji, i od tego czasu zarówno uczestniczce Azja Express, jak i dziennikarzowi TVN, przypisuje się różne romanse.

Renata Kaczoruk nowy partner zdjęcia

Wygląda na to, że Renata Kaczoruk ma nową miłość! Modelka właśnie ujawniła fanom, że jest szczęśliwie zakochana! Na swoim Instagramie opublikowała romantyczne nagranie, na którym przytula się i czule całuje z tajemniczym nieznajomym.

Fani natychmiast zaczęli gratulować nowej miłości i dopytywać, kim jest przystojny mężczyzna u jej boku. Modelka odpowiedziała na jeden z komentarzy, tłumacząc, że niechcący nie zamieściła opisu do zdjęcia.

„Ha ha, opis nie wszedł! Ten chłopak na dziś urodziny! Nie wiem czego mu życzyć, bo ma wszystko, co najlepsze prawie zawsze pod ręką. Niby mieszkamy na różnych półkulach, ale w ciągu 1,5 roku spędziliśmy ok. 1,5 miesiąca osobno! Niech będzie tych dni jeszcze mniej! Sto lat kochanie!”, napisała, zdradzając przy okazji, jak długo jest w nowym związku.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.