Renata Kaczoruk
Fot. Instagram @renul_ka
Z ŻYCIA GWIAZD

Renata Kaczoruk szczęśliwie zakochana! „Niby mieszkamy na różnych półkulach...”

Romantyczne nagranie poruszyło jej fanów

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2020 16:05
Renata Kaczoruk
Fot. Instagram @renul_ka

Renata Kaczoruk, modelka i aktorka, przez kilka lat związana była z Kubą Wojewódzkim. Pomimo tego, że para starała się zachować jak najwięcej prywatności, media w różny sposób rozpisywały się o ich relacji. Rozstali się po cichu, nie tłumacząc nikomu powodów swojej decyzji, i od tego czasu zarówno uczestniczce Azja Express, jak i dziennikarzowi TVN, przypisuje się różne romanse.

Renata Kaczoruk nowy partner zdjęcia

Wygląda na to, że Renata Kaczoruk ma nową miłość! Modelka właśnie ujawniła fanom, że jest szczęśliwie zakochana! Na swoim Instagramie opublikowała romantyczne nagranie, na którym przytula się i czule całuje z tajemniczym nieznajomym.

Fani natychmiast zaczęli gratulować nowej miłości i dopytywać, kim jest przystojny mężczyzna u jej boku. Modelka odpowiedziała na jeden z komentarzy, tłumacząc, że niechcący nie zamieściła opisu do zdjęcia.

„Ha ha, opis nie wszedł! Ten chłopak na dziś urodziny! Nie wiem czego mu życzyć, bo ma wszystko, co najlepsze prawie zawsze pod ręką. Niby mieszkamy na różnych półkulach, ale w ciągu 1,5 roku spędziliśmy ok. 1,5 miesiąca osobno! Niech będzie tych dni jeszcze mniej! Sto lat kochanie!”, napisała, zdradzając przy okazji, jak długo jest w nowym związku.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.