Renata Kaczoruk, okładka „Playboy”
Fot. Instagram @playboy_polska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Feministka w męskim magazynie, czyli Renata Kaczoruk na okładce Playboya 

„W końcu piękna kobieta na okładce”

Katarzyna Piątkowska 16 maja 2019 16:30
Renata Kaczoruk, okładka „Playboy”
Fot. Instagram @playboy_polska

Renata Kaczoruk, jak mało która celebrytka, wywołuje dużo emocji… Gdy pojawiła się w programie Azja Express zyskała sobie chyba dużo więcej przeciwników niż zwolenników. Mówiono, że jest denerwująca, że ma parcie na szkło i idzie po trupach do celu, nie zważając na innych uczestników. I że zbyt poważnie podeszła do programu, bo powinna go traktować jak dobrą zabawę. A ona tak wszystko na serio. Jakby nie było, Renata Kaczoruk przynajmniej nie przeszła nie zauważona!

Modelka i aktywistka

Renata Kaczoruk w polskim show-biznesie pojawiła się dużo wcześniej, niż została dziewczyną Kuby Wojewódzkiego. Zanim się z nim związała miała już dorobek jako modelka i aktorka. Chodziła na pokazach Jean-Paul Gaultiera, Giorgio Armaniego czy Yoji Yamamoyo. Zagrała w serialu Pierwsza miłość i filmie Miłość na wybiegu.

Od kilku tygodni przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie uczestniczy w panelach dyskusyjnych w ramach akcji Grils in Tech. „Girls in Tech (GIT) to globalna organizacja non-profit skupiająca się na biznesie, edukacji, a także upodmiotowieniu dziewcząt oraz kobiet, które są pasjonatkami technologii”, piszą o sobie na stronie internetowej. Być może właśnie dlatego redakcja polskiej edycji Playboya, reklamuje wywiad z nią pisząc „feministka”.

Renata Kaczoruk na okładce czerwcowego numeru jest niemal naga… Jak Ci się podoba? 

Renata Kaczoruk, wakacje Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego, wakacje gwiazd
Fot. Instagram @renul_ka

Renata Kaczoruk, wakacje Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego
Fot. Instagram @renul_ka

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!