Renata Kaczoruk, okładka „Playboy”
Fot. Instagram @playboy_polska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Feministka w męskim magazynie, czyli Renata Kaczoruk na okładce Playboya 

„W końcu piękna kobieta na okładce”

Katarzyna Piątkowska 16 maja 2019 16:30
Renata Kaczoruk, okładka „Playboy”
Fot. Instagram @playboy_polska

Renata Kaczoruk, jak mało która celebrytka, wywołuje dużo emocji… Gdy pojawiła się w programie Azja Express zyskała sobie chyba dużo więcej przeciwników niż zwolenników. Mówiono, że jest denerwująca, że ma parcie na szkło i idzie po trupach do celu, nie zważając na innych uczestników. I że zbyt poważnie podeszła do programu, bo powinna go traktować jak dobrą zabawę. A ona tak wszystko na serio. Jakby nie było, Renata Kaczoruk przynajmniej nie przeszła nie zauważona!

Modelka i aktywistka

Renata Kaczoruk w polskim show-biznesie pojawiła się dużo wcześniej, niż została dziewczyną Kuby Wojewódzkiego. Zanim się z nim związała miała już dorobek jako modelka i aktorka. Chodziła na pokazach Jean-Paul Gaultiera, Giorgio Armaniego czy Yoji Yamamoyo. Zagrała w serialu Pierwsza miłość i filmie Miłość na wybiegu.

Od kilku tygodni przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie uczestniczy w panelach dyskusyjnych w ramach akcji Grils in Tech. „Girls in Tech (GIT) to globalna organizacja non-profit skupiająca się na biznesie, edukacji, a także upodmiotowieniu dziewcząt oraz kobiet, które są pasjonatkami technologii”, piszą o sobie na stronie internetowej. Być może właśnie dlatego redakcja polskiej edycji Playboya, reklamuje wywiad z nią pisząc „feministka”.

Renata Kaczoruk na okładce czerwcowego numeru jest niemal naga… Jak Ci się podoba? 

Renata Kaczoruk, wakacje Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego, wakacje gwiazd
Fot. Instagram @renul_ka

Renata Kaczoruk, wakacje Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego
Fot. Instagram @renul_ka

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.