O TYM SIĘ MÓWI

To Renata Kaczoruk rzuciła Kubę Wojewódzkiego! I to kilka miesięcy temu...

Poznaj zaskakujące kulisy rozstania pary

Konrad Szczęsny 29 maja 2018 16:04

Miał być ślub a jest wielkie rozstanie. W połowie maja okazało się, że związek Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego przeszedł do historii. Co prawda żadna ze stron nie skomentowała do tej pory medialnych doniesień na ten temat, jednak bardziej wylewni są znajomi pary, którzy chętnie ujawniają kulisy zakończenia związku gwiazdora TVN i modelki. Według najnowszych relacji, para rozstała się... kilka miesięcy temu!

Kulisy rozstania Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Modelka rzuciła dziennikarza kilka miesięcy temu?

Początkowo mówiło się, że Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się przed świętami Wielkanocnymi, pod koniec marca 2018 roku. Dziennikarz TVN miał myśleć, że to jedynie chwilowy kryzys, zaś dla modelki decyzja była ostateczna i nieodwołalna. Według najnowszych relacji znajomych pary, do których dotarł magazyn Flesz, wynika, że... wydarzyło się to jeszcze na początku roku, tuż przed rozpoczęciem treningów do nowego sezonu Tańca z Gwiazdami, w którym modelka brała udział! Dlaczego zatem informacja ta dotarła do mediów tak późno?

„Renata nie chciała, aby temat jej rozstania z Kubą bezustannie wracał w programie. Tym bardziej, że przebiegło ono spokojnie i po przyjacielsku. O zakończeniu tego związku przez długi czas wiedzieli więc tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina”, zdradziła znajoma pary w rozmowie z dwutygodnikiem.

Co ciekawe, podobno rodzice Renaty Kaczoruk byli mocno zaskoczeni informacją o zakończeniu związku modelki i gwiazdora TVN, zaś mama i brat Kuby Wojewódzkiego... odetchnęli z ulgą, bo nigdy nie przepadali za wybranką dziennikarza.

Dlaczego Renata Kaczoruk rozstała się z Kubą Wojewódzkim?

Także odpowiedź na to pytanie zdradziła znajoma pary w rozmowie z magazynem Flesz. Mówi się, że Renata Kaczoruk bardzo chciała w krótkim czasie założyć rodzinę i ustabilizować swoją sytuację osobistą, a przy boku Kuby Wojewódzkiego nie było to możliwe. Tym bardziej, że trzy lata temu dziennikarz mocno zadrwił z instytucji małżeństwa na łamach mediów.

„Renata zawsze poważnie traktowała rodzinę. Takie podejście do zaręczyn i ślubu sprawiało jej przykrość”, twierdzi znajoma modelki.

Dziewczynie Kuby Wojewódzkiego miał również przeszkadzać jego wizerunek, kojarzony z seksizmem.

„Renata czuje się feministką i trudno jej było znieść to, że Kuba ma wizerunek seksisty. Przez to i ona stała się obiektem ataków i żartów. Pisano przecież często, że partner załatwił jej karierę w mediach, robiono sobie dowcipy z różnicy wieku, jaka ich dzieli [23 lata - przyp. red.]. Renata to bardzo wrażliwa dziewczyna. Po prostu miała już dosyć bycia wiecznie na cenzurowanym. To także był jeden z powodów ich rozstania”, podaje dwutygodnik.

Póki co nic nie wskazuje na to, aby Renata Kaczoruk lub Kuba Wojewódzki mieli kiedykolwiek skomentować swoje rozstanie i rozwiać wszelkie wątpliwości w tej materii.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.