Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Nowe życie w Kanadzie Meghan i Harry rozpoczną od... powiększenia rodziny?!

Księżna Sussex ujawniła, czym zajmowała się w ostatnich tygodniach

Gabriela Czernecka 23 stycznia 2020 12:53
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News

Niedawna przeprowadzka Harry’ego i Meghan wraz z małym Archiem do Kanady doprowadziła do wielu nieporozumień, co do tego, czy para zachowa swoje tytuły i co zamierza robić w przyszłości. Pałac Buckingham chwilę później wydał krótkie oświadczenie, w którym zakreślił, czym teraz będą zajmować się Sussexowie. Choć para straci swoje tytuły "Ich Królewskiej Mości", to wciąż będzie prowadzić działania charytatywne i wciąż zamierza przestrzegać wartości wyznawanych przez monarchinię. Teraz księżna Sussex podzieliła się z fanami zdjęciami, na których ujawnia, czym zajmowała się w ostatnich dniach. 

Życie Meghan i Harry'ego w Kanadzie

W styczniu ubiegłego roku księżna Meghan przejęła po królowej Elżbiecie II cztery patronaty, które będzie reprezentować swoją osobą. Zajmują się one pewnymi zagadnieniami lub reprezentują środowiska, z którymi Meghan się utożsamia. Należą do nich Teatr Narodowy oraz Stowarzyszenie Uniwersytetów Wspólnoty Narodów (królowa pełniła ambasadorską funkcję kolejno przez 45 i 33 lata). Meghan objęła także patronat nad organizacjami charytatywnymi: Smart Works (pomaga kobietom bezrobotnym odzyskać umiejętności, pewność siebie i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu podczas rozmów kwalifikacyjnych) i Mayhew (zajmuje się poprawianiem warunków bytowych zwierząt). 

W środę księżna Sussex udostępniła na Instagramie post z wizyty w The Mayhew w Londynie - to wizyta, którą  księżna odbyła jeszcze zanim ogłoszono decyzję jej i jej męża o rezygnacji z królewskich obowiązków. Spotkanie w Mayhew przebiegło po myśli byłej aktorki. Jak czytamy w poście na Instagramie Meghan pojechała tam, by „zobaczyć niesamowitych ludzi i usłyszeć o ich postępach, jakie poczynili w okresie świątecznym”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Nie od dziś wiadomo, że Meghan jest prawdziwą miłośniczką zwierząt - sama jest właścicielką dwóch: Guya i Oza. Niektóre źródła podają, że wraz z mężem zastanawia się nad powiększeniem rodziny. I nie chodzi o to, że książę w wywiadzie dla Vogue'a powiedział, że chciałby mieć dwójkę dzieci, ale o to, że być może przygarną kolejnego pieska! Czy małżeństwo się na to zdecyduje? Pozostaje nam czekać na oświadczenie pary na ich Instagramie, bo to właśnie tam zamierzają dzielić się z fanami najważniejszymi informacjami z ich życia.  

Księżna Meghan psy
Fot. instagram

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.