Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Nowe życie w Kanadzie Meghan i Harry rozpoczną od... powiększenia rodziny?!

Księżna Sussex ujawniła, czym zajmowała się w ostatnich tygodniach

Gabriela Czernecka 23 stycznia 2020 12:53
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News

Niedawna przeprowadzka Harry’ego i Meghan wraz z małym Archiem do Kanady doprowadziła do wielu nieporozumień, co do tego, czy para zachowa swoje tytuły i co zamierza robić w przyszłości. Pałac Buckingham chwilę później wydał krótkie oświadczenie, w którym zakreślił, czym teraz będą zajmować się Sussexowie. Choć para straci swoje tytuły "Ich Królewskiej Mości", to wciąż będzie prowadzić działania charytatywne i wciąż zamierza przestrzegać wartości wyznawanych przez monarchinię. Teraz księżna Sussex podzieliła się z fanami zdjęciami, na których ujawnia, czym zajmowała się w ostatnich dniach. 

Życie Meghan i Harry'ego w Kanadzie

W styczniu ubiegłego roku księżna Meghan przejęła po królowej Elżbiecie II cztery patronaty, które będzie reprezentować swoją osobą. Zajmują się one pewnymi zagadnieniami lub reprezentują środowiska, z którymi Meghan się utożsamia. Należą do nich Teatr Narodowy oraz Stowarzyszenie Uniwersytetów Wspólnoty Narodów (królowa pełniła ambasadorską funkcję kolejno przez 45 i 33 lata). Meghan objęła także patronat nad organizacjami charytatywnymi: Smart Works (pomaga kobietom bezrobotnym odzyskać umiejętności, pewność siebie i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu podczas rozmów kwalifikacyjnych) i Mayhew (zajmuje się poprawianiem warunków bytowych zwierząt). 

W środę księżna Sussex udostępniła na Instagramie post z wizyty w The Mayhew w Londynie - to wizyta, którą  księżna odbyła jeszcze zanim ogłoszono decyzję jej i jej męża o rezygnacji z królewskich obowiązków. Spotkanie w Mayhew przebiegło po myśli byłej aktorki. Jak czytamy w poście na Instagramie Meghan pojechała tam, by „zobaczyć niesamowitych ludzi i usłyszeć o ich postępach, jakie poczynili w okresie świątecznym”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Nie od dziś wiadomo, że Meghan jest prawdziwą miłośniczką zwierząt - sama jest właścicielką dwóch: Guya i Oza. Niektóre źródła podają, że wraz z mężem zastanawia się nad powiększeniem rodziny. I nie chodzi o to, że książę w wywiadzie dla Vogue'a powiedział, że chciałby mieć dwójkę dzieci, ale o to, że być może przygarną kolejnego pieska! Czy małżeństwo się na to zdecyduje? Pozostaje nam czekać na oświadczenie pary na ich Instagramie, bo to właśnie tam zamierzają dzielić się z fanami najważniejszymi informacjami z ich życia.  

Księżna Meghan psy
Fot. instagram

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.