Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Chęć sławy czy konfliktu z Kate ciąg dalszy… Dlaczego Harry i Meghan założyli Instagrama?

Znamy powód!

Gabriela Czernecka 3 kwietnia 2019 10:42
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Książę Harry i księżna Meghan założyli konto na Instagramie. Sussex Royal - profil książęcej pary już obserwuje ponad dwa miliony użytkowników. Wielu zastanawia się jednak, dlaczego para zdecydowała się założyć osobne konto, skoro dotychczas współprowadzili profil wraz z Kate i Williamem. Czy to chęć pracy na własny rachunek i promocja swojej osoby, a może konflikt z książęcą parą Cambridge wciąż trwa? Poznajcie szczegóły.

Dlaczego Meghan i Harry założyli Instagrama?

Już niebawem księżna Meghan urodzi swoje pierwsze dziecko. W ostatnich miesiącach w jej życiu zaszły spore zmiany. Świetnie odnalazła się w roli księżnej, pilnuje, by nie popełniać wpadek zarówno pod kątem przestrzegania protokołu, jak i w kwestii własnych stylizacji. Wraz z mężem księciem Harrym są w trakcie przeprowadzki. Trwają także ostatnie przygotowania do powitania na świecie pierwszego dziecka. I gdy każdy z niecierpliwością czeka na tę wspaniałą nowinę, książęca para Sussex zaskoczyła swoich fanów. Młode małżeństwo właśnie założyło własne konto na Instagramie. Jedni się cieszą, a drudzy wietrzą podstęp i konflikt.

Przypomnijmy, że do niedawna, nie mówiło się o niczym innym, jak o konflikcie księżnej Kate z księżną Meghan. Sądzono, że panie za sobą nie przepadają, a w konflikt mieli zaangażować się nawet ich mężowie. To przez kiepskie relacje między parami, Meghan i Harry mieli wyprowadzić się z pałacu Kensington. Pałac skomentował te doniesienia, stanowczo im zaprzeczając. Założenie osobnego konta w social mediach znów wywołało poruszenie. Jedni twierdzą, że konflikt między parami wciąż trwa, a teraz przybrał formę rywalizacji o to, kto ma większą popularność. Inni są zdania, że Meghan i Harry chcą działać na rzecz promocji własnego nazwiska. Jaka jest prawda?

Warto zauważyć, że już po ogłoszeniu zaręczyn Meghan i Harry'ego pojawiały się pogłoski, że para poszukuje dla siebie wiejskiej posiadłości. Książę wyznał wówczas w jednym z wywiadów: „Postanowiłem wieść w miarę normalne życie i jeśli doczekam się dzieci, pragnę dla nich tego samego”, wyznał. Nic dziwnego, że książęca para Sussex robi wszystko, by usunąć się w cień i sprawić, by to książę William jako następca brytyjskiego tronu (jest drugi w kolejce, Harry zajmuje szóste miejsce, więc jego szanse na objęcie tronu są naprawdę niewielkie) stał w świetle reflektorów. 

Mimo to Harry i Meghan stają się światowymi ambasadorami rodziny królewskiej. Działają na rzecz organizacji, pomagają młodym ludziom w krajach wspólnoty. Widać, że odgrywają inną rolę w royal family niż Kate i William, ale jest ona równie ważna, bo jak mówił książę Harry w dniu zaręczyn: „Oboje pragniemy zmieniać świat na lepsze”. 

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?