Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Harry już w Kanadzie! Są pierwsze zdjęcia, ale książęca para Sussex dała mediom ostrzeżenie

Czy małżeństwu uda się uciec od paparazzi?

Gabriela Czernecka 21 stycznia 2020 20:53
Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News

Książę Harry już w Kanadzie! Wnuk królowej Elżbiety II jest już gotowy do tego, by rozpocząć nowe życie z dala od królewskiego rozmachu i przepychu. Do tej pory Harry przebywał w Wielkiej Brytanii, gdzie zajmował się ustalaniem warunków dalszego wspólnego życia ze swoją ukochaną. Kilka dni temu wydano oficjalne oświadczenie w tej sprawie, więc książę mógł powrócić do małżonki i syna. Czy aby jednak na pewno uda mu się wieść spokojne życie?

 Harry w Kanadzie 

Powrót Harry'ego do Kanady rozpoczyna nowy etap w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Obowiązki jego i jego małżonki najprawdopodobniej przejmą William wraz z Kate. Cała rodzina Windsorów musi więc nauczyć się funkcjonować w nowej rzeczywistości. Meghan i Harry mogą jednak w końcu rozpocząć życie, o którym marzyli. Meghan do Kanady poleciała kilka dni temu. Media już zdążyły jej zrobić zdjęcia. Kilka dni temu księżna odwiedziła dom samotnych kobiet w Vancouver, gdzie przyleciała samolotem. 

Nieustannie się uśmiechała, a brytyjskie media piszą wprost, że wreszcie odetchnęła z ulgą. W końcu nie musi już przestrzegać surowych zasad protokołu, pilnować się, by nie popełnić żadnej wpadki czy nawet kontrolować swoja mimikę. Wygląda na to, że odzyskała spokój ducha i... w końcu jest szczęśliwa. Teraz dołączył do niej książę Harry. Wnuk królowej wylądował w Vancouver w poniedziałkowy wieczór. Harry wychodził z Boeinga 747 tylnym wyjściem, miał na sobie niebieską czapkę, pikowaną kurtkę, dżinsy., a w ręku małą torbę podróżną. Już dawno nie widzieliśmy księcia w tak niezobowiązującym wydaniu. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że powinniśmy się do takiego widoku przyzwyczaić, ale warto dodać, że nie będzie to częsty widok. Dziś media obiegły zdjęcia Meghan spacerującej po parku. W nosidełku, znajdującym się z przodu, widać od tyłu główkę Archiego, zaś na smyczach księżna prowadzi dwa psy. Wydaje się zrelaksowana, promiennie uśmiecha się do obiektywu i patrzy prosto w aparat.

Fani nie byli zadowoleni z tych zdjęć, pisząc wprost, że jest to ustawka, ale jak podaje właśnie BBC, cytując prawników pary, fotografie (zdjęcia znajdziecie tutaj>>) wykonano z ukrycia i bez zgody pary. Małżonkowie gotowi są pozwać o to paparazzi. Jak podaje BBC,  paparazzi próbowali sfotografować także wnętrza domu Meghan i Harry'ego za pomocą długoogniskowych obiektywów. Pozostaje pytanie, czy kogoś jeszcze dziwi, że para zdecydowała się usunąć w cień i zrezygnować z królewskiego życia... 

książę Harry w Kanadzie
Fot. Splashnews/East News

książę Harry w Kanadzie
Fot. Splashnews/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.