Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Czym zajmują się książę Harry i księżna Meghan w Kanadzie?

Ich przyjaciel zdradził zaskakujące szczegóły!

Sabina Zięba 6 lutego 2020 18:00
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

To naprawdę trudny czas nie tylko dla rodziny królewskiej, ale również wszystkich Brytyjczyków. Decyzja Harry'ego i Meghan o odłączeniu się od najbliższych i wyjeździe za ocean zszokowała opinię publiczną. Wiadomo, że ich ruch spowodowany był głównie nieprzychylnością mediów wobec byłej aktorki. W ucieczce z Anglii dostrzegali swoją jedyną szansę na normalne życie, lecz gdy już się to stało, nadal o parze jest szalenie głośno. Mają na to wpływ m. in. nieprzychylne wywiady członków rodziny Meghan, którzy twierdzą, że najpierw rozbiła swoją rodzinę, a teraz Harry'ego. Czy jednak sami zainteresowani przejmują się tymi słowami? Czy w Kanadzie plotki są im obojętne?

Meghan i Harry w Kanadzie

Los księcia Harry'ego i Meghan również po wyjeździe ciekawi ludzi na całym świecie. Wiadomo, że pod ich kanadyjskim domem cały czas czyhają fotoreporterzy w nadziei uwiecznienia rodziny w osobistych sytuacjach. Wielu interesuje, jak zmieniło się ich życie, a także, jak wygląda ich codzienność. Rąbka tajemnicy uchylił teraz magazyn People, który przeprowadził krótki wywiad z przyjacielem pary.

Osoba z najbliższego otoczenia Sussexów, zdradziła, że nie żałują przeprowadzki i życie w Kanadzie bardzo przypadło im do gustu: „Uwielbiają przebywać na zewnątrz, bardzo im się tu podoba. Podoba im się spokojne życie. Chodzą na długie spacery, uprawiają jogę, Meghan gotuje. Są prawdziwymi domatorami, którzy uwielbiają relaksować się z Archim i psami”.

Podobno nie martwią się także szumem wokół ich wyboru, ani nie czują smutku, myśląc o tym, z czego zrezygnowali: „Harry nie przejmuje się tytułami. To nigdy go nie interesowało. (...) Teraz czują ulgę, że podjęli tę decyzję. Ciężar został zdjęty z ich ramion”.

Informator dodał także, że w najbliższym czasie będą się skupiać na wspólnym projekcie ich fundacji z Oprah Winfrey. Ma on dotyczyć ważnego dla Harry'ego tematu zdrowia psychicznego: „Naprawdę zależy mu na tej pracy. To dobry facet”.

Myślicie, że będą w końcu szczęśliwi?  

księżna Meghan i ksiażę Harry

Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.