Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tu zamieszkają Meghan i Harry! Ta posiadłość warta jest 27 milionów dolarów!

Para na dobre przenosi się do Kanady

Sabina Zięba 20 stycznia 2020 16:15
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News

Już w zeszłym roku plotkowano, że Meghan i Harry zamierzają przeprowadzić się za Ocean. Wówczas były to jedynie przypuszczenia. Dopiero kilka dni temu zapadła ostateczna decyzja, że para wycofuje się z życia brytyjskiej rodziny królewskiej i postanawia żyć na własny rachunek. Ku zaskoczeniu wszystkich postanowili przenieść się do Kanady. Teraz media obiegła wiadomość, że wybrali tam nawet już swoją nową posiadłość!

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie

Na decyzję pary miała wpływ dociekliwość dziennikarzy oraz niechęć do Meghan, za którą, według listopadowego badania, nie przepadało aż 67% obywateli. Początkowo wyjechali z Wielkiej Brytanii jedynie na 6-tygodniowe wakacje. Niedawno podjęli jednak radykalną decyzję o rezygnacji z królewskich obowiązków i przeprowadzce na stałe. Królowa Elżbieta II postanowiła, iż Meghan i Harry nie będą już używać tytułów królewskich wysokości, a także, że mają zwrócić 2,4 miliona funtów, za które z pieniędzy podatników wyremontowano ich posiadłość. W przyszłości nie będą otrzymywać także żadnych publicznych środków finansowych.

Choć jeszcze niedawno podejrzewano, że przeniosą się do USA i zamieszkają w posiadłości w Malibu, okazało się, że zdecydowali się na Kanadę, gdzie mieszka również matka byłej aktorki. The Sun podaje, że para chce kupić luksusową rezydencję w pobliżu Vancouver, za którą zapłacą 27 milionów dolarów. Nieruchomość o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych znajduje się w prestiżowej dzielnicy Kitsilano. 108-letni budynek ma 4 piętra, 6 sypialni oraz 5 łazienek, a przez okna panoramiczne zapewnia wyjtkowy widok na Pacyfik.

Agent nieruchomości zdradził: „Meghan wyraziła zainteresowanie tym pięknym domem. Byłoby to idealne miejsce dla niej, Harry'ego i małego Archiego. Okolica jest znana jako przystań dla bogatych ludzi i ma bardzo wyluzowaną atmosferę. Jestem pewien, że byliby bardzo szczęśliwi i powitani z otwartymi ramionami. Dom jest prawdziwym klejnotem w Kitsilano - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Vancouver. Obszar ten jest szczególnie pożądany przez bardzo bogatych i świadomych wizerunku młodych twórców”.

The Sun prezentuje również zdjęcia posiadłości, które możecie zobaczyć TUTAJ. Myślicie, że będą szczęśliwi w tym domu?  

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie
Fot. IMP FEATURES/East News

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie
Fot. IMP FEATURES/East News

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie
Fot. IMP FEATURES/East News

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie
Fot. IMP FEATURES/East News

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.