Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tu zamieszkają Meghan i Harry! Ta posiadłość warta jest 27 milionów dolarów!

Para na dobre przenosi się do Kanady

Sabina Zięba 20 stycznia 2020 16:15
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News

Już w zeszłym roku plotkowano, że Meghan i Harry zamierzają przeprowadzić się za Ocean. Wówczas były to jedynie przypuszczenia. Dopiero kilka dni temu zapadła ostateczna decyzja, że para wycofuje się z życia brytyjskiej rodziny królewskiej i postanawia żyć na własny rachunek. Ku zaskoczeniu wszystkich postanowili przenieść się do Kanady. Teraz media obiegła wiadomość, że wybrali tam nawet już swoją nową posiadłość!

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie

Na decyzję pary miała wpływ dociekliwość dziennikarzy oraz niechęć do Meghan, za którą, według listopadowego badania, nie przepadało aż 67% obywateli. Początkowo wyjechali z Wielkiej Brytanii jedynie na 6-tygodniowe wakacje. Niedawno podjęli jednak radykalną decyzję o rezygnacji z królewskich obowiązków i przeprowadzce na stałe. Królowa Elżbieta II postanowiła, iż Meghan i Harry nie będą już używać tytułów królewskich wysokości, a także, że mają zwrócić 2,4 miliona funtów, za które z pieniędzy podatników wyremontowano ich posiadłość. W przyszłości nie będą otrzymywać także żadnych publicznych środków finansowych.

Choć jeszcze niedawno podejrzewano, że przeniosą się do USA i zamieszkają w posiadłości w Malibu, okazało się, że zdecydowali się na Kanadę, gdzie mieszka również matka byłej aktorki. The Sun podaje, że para chce kupić luksusową rezydencję w pobliżu Vancouver, za którą zapłacą 27 milionów dolarów. Nieruchomość o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych znajduje się w prestiżowej dzielnicy Kitsilano. 108-letni budynek ma 4 piętra, 6 sypialni oraz 5 łazienek, a przez okna panoramiczne zapewnia wyjtkowy widok na Pacyfik.

Agent nieruchomości zdradził: „Meghan wyraziła zainteresowanie tym pięknym domem. Byłoby to idealne miejsce dla niej, Harry'ego i małego Archiego. Okolica jest znana jako przystań dla bogatych ludzi i ma bardzo wyluzowaną atmosferę. Jestem pewien, że byliby bardzo szczęśliwi i powitani z otwartymi ramionami. Dom jest prawdziwym klejnotem w Kitsilano - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Vancouver. Obszar ten jest szczególnie pożądany przez bardzo bogatych i świadomych wizerunku młodych twórców”.

The Sun prezentuje również zdjęcia posiadłości, które możecie zobaczyć TUTAJ. Myślicie, że będą szczęśliwi w tym domu?  

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie
Fot. IMP FEATURES/East News

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie
Fot. IMP FEATURES/East News

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie
Fot. IMP FEATURES/East News

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie
Fot. IMP FEATURES/East News

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.