Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan zachwycona życiem w Kanadzie: „Cieszy się, że nie jest niczym ograniczona”

Co teraz robi?

Gabriela Czernecka 12 lutego 2020 10:44
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wygląda na to, że Meghan i Harry w pełni cieszą się z nowego życia. Para podjęła słuszną decyzję, rezygnując z królewskich obowiązków. Tak  donosi serwis Daily Mail, powołując się na swojego informatora. Dzięki temu wiadomo, czym zajmuje się teraz książęca para Sussex! 

Nowe życie Meghan w Kanadzie 

Odejście Megan i Harry'ego z brytyjskiej rodziny królewskiej wstrząsnęło nie tylko Windsorami, ale i Brytyjczykami. Szybko pojawiły się pytania, czym para teraz się zajmie i co będzie robić. Szczegóły ujawnił właśnie informator Daily Mail. Dziennikarz serwisu miał okazję porozmawiać z bliską znajomą amerykańskiej aktorki. Odkąd Meghan odeszła wraz z mężem z królewskiego dworu i wróciła do Kanady, rozpoczęła nowe życie. Zdaniem informatora portalu, Meghan jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek, ma głowę pełną pomysłów i nie może się doczekać realizacji nowych projektów. „Meghan nie żałuje decyzji i cieszy się, że nie jest niczym ograniczona. Wraz z mężem czują się, jakby zrzucili olbrzymi ciężar”, mówi osoba z otoczenia małżeństwa.

Księżna Sussex w pełni poświęciła się teraz roli matki i żony. Przyjaciółka Meghan w rozmowie z Daily Mail zdradza, że ta wreszcie czuje się szczęśliwa i świetnie radzi sobie jako... perfekcyjna pani domu: „Spędzali ostatnio sporo wolnego czasu jak prawdziwa rodzina. Meghan gotuje dla Harry'ego i Archiego”, czytamy. Była aktorka intensywnie myśli też o powrocie do pracy. Choć cieszy się ze wspólnych chwil z synem i mężem to nie porzuca zawodowych marzeń. Zdaniem serwisu jej współpraca z Disneyem to dopiero początek: „Podkładanie głosu to dopiero początek i będzie jeszcze więcej współprac”, dodaje koleżanka księżnej.

Dziś Meghan nie jest ograniczona żadnym protokołem, królewską etykietą czy obowiązkami z ramienia królowej (które powoli odchodzą w niepamięć, choć warto dodać, że wraz z mężem niebawem znów pojawi się w Anglii na specjalne zaproszenie monarchini). Dzięki temu może się teraz realizować w każdej dziedzinie życia. Czy zdecyduje się więc powrócić do aktorstwa?  Jak na razie nie wiadomo. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać na kolejne doniesienia na jej temat.  

Księżna Meghan psy
Fot. instagram

Jak wygląda?
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.