Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan i książę Harry wykazali się naprawdę niezwykłym gestem!

Podczas spaceru pomogli przypadkowej parze turystów

Sabina Zięba 4 stycznia 2020 12:00
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Choć w ostatnim czasie księżna Meghan i książę Harry nie mają zbyt dobrej passy, starają się cieszyć codziennością. Uciekając przez wścibskimi i nieprzychylnymi im mediami, na święta i nowy rok wyjechali z Wielkiej Brytanii. Teraz okazuje się, że są tam niezwykle otwarci oraz życzliwi dla ludzi.

Książę Harry i księżna Meghan w Kanadzie

Była aktorka i książę Harry tym razem Sylwestra spędzili w Kanadzie. W pierwszy dzień nowego roku wspólnie wybrali się na spacer do parku Horth Hill na Vancouver. Na ten sam pomysł wpadła para mieszkańców wyspy, Iliya Pavlovic i Asymina Kantorowicz.

Nieznajomi zakochani właśnie skończyli jeść, kiedy postanowili zrobić sobie wspólne zdjęcie wśród tamtejszej roślinności. Wspólnie walczyli z kijem do selfie, ponieważ chcieli uchwycić niezwykły widok za ich plecami. Ten wysiłek musiała zauważyć księżna Meghan, która... zaproponowała im pomoc!

Sama Kantorowicz, która jest producentem CTV News Vancouver Island, powiedziała: „Zauważyliśmy, że w pobliżu stoi grupa osób z dwoma psami, z których jeden się do nas zbliżał. Jedna kobieta, widząc nasze trudy, zapytała, czy chcemy, aby zrobiła dla nas zdjęcie. Powiedzieliśmy no pewnie. Nie wiedziałam wtedy, kim ona była”.

Po chwili Asymina rozpoznała wśród stojących nieopodal osób Abigail Spencer, aktorkę z serialu Suits: „Myślałam, że wygląda znajomo, ale nie sądziłam, że to może być ona”. To spowodowało reakcję łańcuchową i producentka uświadomiła sobie, że kobieta pomagająca w zrobieniu fotografii to nikt inny, tylko Meghan Markle, grająca niegdyś w tym samym serialu: „Zamarłam. Właściwie nie mogłam uwierzyć, kto to był. Potem spojrzałam w bok i wtedy zdałam sobie sprawę, że stał tam książę Harry. Patrzyłam w tę i z powrotem, myśląc: Czy to się naprawdę dzieje?”.

Wiadomo, że Meghan zrobiła parze trzy zdjęcia i na koniec życzyła im szczęśliwego Nowego Roku. Podobno była niezwykle przyjazna, natomiast mieszkańcy są bardzo wdzięczni, że poświęciła swój prywatny czas, aby pomóc im z ujęciem.

To nie pierwszy raz, gdy mieszkańcy Horth Hill spotykają książęcą parę. Są oni tam widywani dosyć często ze względu na to, że w pobliżu mieszka rodzina i bliscy Meghan. Od kiedy ta informacja się rozniosła, w owym parku zwiększył się ruch, gdyż każdy ma nadzieję, że spotka członków brytyjskiej rodziny królewskiej.  

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. TOBY MELVILLE/AFP/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.