księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tak Meghan ociepla wizerunek po skandalu. Wykorzystała do tego Archiego

Internauci są zniesmaczeni najnowszymi fotografiami księżnej

Konrad Szczęsny 21 stycznia 2020 13:46
księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Niewinny spacer czy rozpaczliwe ocieplanie wizerunku? Światowe media publikują zdjęcia księżnej Meghan ze spaceru z psami i synkiem Archiem. Była aktorka promiennie się na nich uśmiecha i tryska pozytywną energią. Internauci nie szczędzą pod jej adresem słów krytyki i stwierdzają, że ukazanie się fotografii to nie przypadek, biorąc pod uwagę atmosferę na brytyjskim dworze...

Księżna Meghan na spacerze z synem i psami

Obcisłe czarne spodnie, sportowa bluza w tym samym kolorze, wygodne buty i czapka – tak prezentuje się Meghan na zdjęciach, które obiegły sieć. W nosidełku, znajdującym się z przodu, widać od tyłu główkę Archiego, zaś na smyczach księżna prowadzi dwa psy. Wydaje się zrelaksowana, promiennie uśmiecha się do obiektywu i patrzy prosto w aparat. 

Wydaje się zatem, że ogłoszenie decyzji o rezygnacji z pełnienia oficjalnych obowiązków członka rodziny królewskiej i wyjazd do Vancouver w Kanadzie korzystnie wpłynęły na jej samopoczucie. A zgodnie z informacji podawanymi przez media w ostatnim czasie było ono bardzo złe. Wynikało to m.in. z napiętych relacji z dworem, mediami oraz wytykanie Meghan przez wszystkich licznych wpadek i niedociągnięć.

Internauci o zdjęciach Meghan z Archiem

Niestety, zdjęcia, wbrew oczekiwaniom, nie wpłynęły na ocieplenie wizerunku byłej aktorki. Internauci wytykają jej, że jest to medialna ustawka i mało zręczny chwyt PR-owy. Zauważają również, że „pozowanie do zdjęć jest dla niej ważniejsze niż dziecko, które znajduje się w nosidełku”.

„Co za popisówka przed paparazzi. Widać, że nosidło ma na sobie pierwszy raz, bo jest źle zamocowane, ani to wygoda dla niej, ani dla tego biednego dziecka”, pisze jedna. „No proszę a dopiero przed paparazzi uciekała z Wielkiej Brytanii bo taka nagonka a teraz szczerzy się do nich”, dodaje ktoś inny. „Ustawka i parcie na szkło. Czy już wiadomo kto płaci za ochronę aktoreczki ?”, pyta złośliwie ktoś trzeci.

Zgadzasz się z tak ostrą krytyką Meghan?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.