Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Odwołaj ślub zanim będzie za późno”. Brat Meghan Marle w ostrych słowach do Harry'ego

Co na to książę Harry?

Gabriela Czernecka 3 maja 2018 18:00
Meghan Markle nie zaprosiła na ślub swojego ojca, Meghan Markle, książę Harry, ślub
Fot. Getty Images

Im bliżej ślubu, tym więcej skandali wychodzi na jaw. Jeszcze niedawno specjaliści od Pr-u royal family tuszowali aferę z nagimi zdjęciami Meghan Markle. Myślano, że pomysły na podobne publikcje już się wyczerpały. Nic bardziej mylnego! Teraz skandal wywołał brat Meghan Markle. Czy przez to książę Harry odwoła ślub?

Brat Meghan Markle napisał list do księcia Harry'ego

Do królewskiego ślubu pozostało zaledwie dwa tygodnie, a tymczasem skandal goni skandal! Tym razem chodzi o brata Meghan Markle, który na łamach magazynu In Touch opublikował otwarty list do księcia Harry'ego. Mężczyzna nawołuje w nim do tego, by Harry... odwołał ślub! Dlaczego? „Nie jest za późno, Meghan nie jest odpowiednią kobietą dla ciebie. Im mniej czasu do waszego królewskiego ślubu, tym bardziej widać, że będzie to największy błąd w historii królewskich ślubów”, pisze Thomas Markle. To jednak dopiero początek jego wynurzeń.

Brat Meghan w ostrych słowach ocenia i wyjawia to, jaka jego zdaniem jest przyszła żona Harry'ego: „Nie rozumiem dlaczego nie widzisz prawdziwej Meghan, którą widzi teraz cały świat. Meghan próbująca odegrać rolę księżniczki jak aktorka niskich lotów z Hollywood to już przeżytek. Ta sterana, płytka i próżna kobieta zrobi z ciebie i z twojego dziedzictwa pośmiewisko”.

Szybko okazuje się, że zarzuty wobec Meghan Markle spowodowane są tym, że brat aktorki... nie dostał zaproszenia na ślub. „Nie wspominając już o tym, jakby innych rzeczy było mało – nie zaprosiła własnej rodziny na ślub, za to zaprosiła całą masę obcych osób. Kto tak robi? Ty i rodzina królewska powinniście położyć kres temu fałszywemu bajkowemu ślubowi zanim będzie za późno. Można by też pomyśleć, że królewski ślub zbliży do siebie rozdartą rodzinę, ale dla Meghan jesteśmy daleką rodziną, jak widać.”

Rodzina Meghan Markle nie zaproszona na ślub

Przypomnijmy, że Thomas i Meghan nie utrzymują ze sobą kontaktów od paru ładnych lat. Ich relacje pogorszyły się w 2011 roku i od tamtego czasu Meghan nie rozmawia z bratem. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem 51-letni Thomas to dość kontrowersyjna postać. Mężczyzna jest przyrodnim bratem aktorki (mają tego samego ojca), na koncie kilka przewinień.

Wielokrotnie negatywnie wypowiadał się na temat siostry, twierdząc że gdy ta stała się sławna, kompletnie odcięła się od rodziny. W styczniu 2016 roku mężczyznę aresztowano po tym, jak groził partnerce bronią podczas jednej z libacji alkoholowych. Podobno w ten sposób chciał, by wraz z nim opuściła imprezę. 

Ani rodzina królewska ani sama Meghan nie skomentowała listu brata. Zrobiła to za to siostra Meghan, Sammy, która na Twitterze krótko i dosadnie odniosła się do litanii Thomasa: „Mój brat powinien skończyć z alkoholizmem i kłamstwami”.  Czy możliwe jest by Harry przez te doniesienia odwołał ślub? Wątpliwe, w końcu nawet gdy królowa początkowo nie akceptowała jego wybranki ten wyznał, że i tak zamierza się z nią ożenić! Wygląda na to, że ślub pary się odbędzie, ale Meghan Markle musi uzbroić się w cierpliwość. Coś czujemy, że jej brat jeszcze nie raz wywoła kontrowersje... 

Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…