Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski ma już nową partnerkę? To zdjęcie wywołało burzę!

Wizerunek tajemniczej kobiety budzi wiele kontrowersji...

Konrad Szczęsny 14 marca 2019 11:02

We wtorek Dominika Tajner poinformowała media, że Michał Wiśniewski złożył po kilku miesiącach namysłu pozew rozwodowy. Żona lidera Ich Troje nie ukrywała, że ma złamane serce i nie wie, dlaczego jej mąż podjął tak poważną decyzję. Oliwy do ognia dolała jedna z fotografii, opublikowana na Instastories piosenkarza z nieznaną nikomu kobietą. Czy to nowa partnerka artysty? A może jedynie umiejętnie wykorzystuje medialne zamieszanie wokół gwiazdora, żeby się wypromować?

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę? Tajemnicza fotografia na Instagramie

Michał Wiśniewski feralne zdjęcie zamieścił na swoim InstaStories, jednak krótko potem je usunął. Uwagę zwraca podpis, którym opatrzona jest fotografia z brunetką z wydatnym biustem. „Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz, ja nie myślę o tobie wcale”, napisano. Czy to oznacza, że lider Ich Troje zaczął układać sobie życie na nowo?

Zdjęcie nadal można znaleźć na profilu domniemanej nowej partnerki gwiazdora. Więcej jej zdjęć publikujemy natomiast w naszej galerii (feralne to to z numerem 5).

Kim jest Agnes, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego?

Wiadomo o niej niewiele, poza tym, że przyjaźni się z nazywaną „polską Angeliną” Agnieszką Orzechowską, uwielbia prowokacje i chętnie eksponuje swoje kształty, szczególnie pupę i wydatny biust, w mediach społecznościowych. Agnes, bo takim pseudonimem się posługuje, ma także córkę i co jakiś czas odbywa egzotyczne podróże.

Czy faktycznie to nowy obiekt westchnień Michała Wiśniewskiego czy może jedynie jego dobra znajoma lub fanka?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.