Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Wiśniewscy rozwodzą się?! W sieci pojawił się niepokojący wpis Dominiki…

Plotkowano o tym od kilku tygodni

Gabriela Czernecka 12 marca 2019 10:01
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Na Facebooku Dominiki Tajner-Wiśniewskiej pojawił się niepokojący wpis. Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód?! O kryzysie w związku pary mówiło się od kilku tygodni. Wszystko za sprawą udziału Dominiki w Tańcu z Gwiazdami. W obu odcinkach, w których miała okazję się pojawić, zabrakło na publiczności jej męża. Wówczas zaczęto podejrzewać, że para przechodzi trudny okres. Jednym wpisem żona Michała Wiśniewskiego wywołała w sieci burzę! 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się?

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski tworzyli zgraną parę. Chętnie pojawiali się razem na ściankach, a w mediach społecznościowych nie brakowało ich wspólnych zdjęć. Wszyscy sądzili, że udział Dominiki w Tańcu z Gwiazdami sprawi, że fani pary będą mieli okazję zobaczyć ich płomienne uczucie na ekranach telewizorów. Niestety, w dwóch odcinkach, w jakich mieliśmy okazję podziwiać umiejętności taneczne Dominiki (odpadła w 2. odcinku Tańca z Gwiazdami) na publiczności zabrakło jej ukochanego. Wówczas pojawiły się pierwsze plotki, że para przeżywa kryzys. Ani Dominika, ani Michał nie potwierdzili, ale też i nie zaprzeczyli tym informacjom.

Według źródła Faktu, muzyk nie akceptował udziału ukochanej w tanecznym show: „Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości”, mówił informator gazety.

Kilka godzin temu na Facebooku Dominiki Tajner-Wiśniewskiej pojawił się niepokojący wpis. Żona Michała Wiśniewskiego napisała: „Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód!”, mieliśmy okazję przeczytać na Facebooku Dominiki. 

Pod postem od razu pojawiła się masa komentarzy internautów. Jedni uważają, że to zwykły żart, a drudzy podejrzewają, że ktoś zhakował konto Dominiki. Wpis szybko jednak zniknął z sieci...

 Myślicie, że naprawdę się rozwiodą? 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.