O TYM JEST GŁOŚNO

Poruszona Dominika Tajner-Wiśniewska skomentowała rozwód: „Jestem w rozsypce...”

Michał Wiśniewski wniósł pozew do sądu już rok temu?!

Rafał Kowalski 13 marca 2019 10:45
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Od kilkudziesięciu godzin polskie media show-biznesowe żyją przede wszystkim jedną sprawą. Mowa o rozwodzie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego, o którym menedżerka gwiazd poinformowała w sieci. Wciąż ciężko powiedzieć, jakie powody miał wokalista, aby złożyć do sądu pozew o rozwód. Wydaje się, że nie wie tego nawet jego żona. Dominika Tajner-Wiśniewska porozmawiała z dziennikarzami z trudem powstrzymując łzy.

Dominika Tajner-Wiśniewska o rozwodzie

Ponad dobę temu na swoim Facebooku Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała znajomych i wielbicieli, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Chwilę potem wpis zniknął, ale menedżerka gwiazd potwierdziła smutne informacje między innymi w rozmowie z Plejadą. „Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce...”, czytaliśmy na portalu słowa gwiazdy.

Z kolei dziś z dziennika Fakt dowiedzieliśmy się, że czwarta żona Michała Wiśniewskiego wciąż jest w szoku. Wyraźnie poruszona dodała także, że podejrzewa męża o to, że rozwód zaplanował już wcześniej. „Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem w stanie o tym rozmawiać. […] Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew, możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku. Przepraszam, jestem w rozsypce”, miała powiedzieć Tajner-Wiśniewska. 

Sama Dominika przyznała, że nie zna powodów decyzji wokalisty Ich Troje. Ale informatorzy Faktu mają swoją teorię… Podobno artysta był o żonę zwyczajnie zazdrosny. Udział Tajner-Wiśniewskiej w Tańcu z gwiazdami i bliski kontakt fizyczny z partnerem programowym to było dla niego za dużo. „Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości”, twierdziło źródło dziennika.


Wciąż czekamy na dalsze szczegóły sprawy. Mamy jednocześnie nadzieję, że być może związek pary uda się jeszcze uratować… W czerwcu minęłaby 7. rocznica ich ślubu. 

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!