Nikodem Rozbicki
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/eastnews
O TYM SIĘ MÓWI

Nikodem Rozbicki po raz pierwszy o związku z Julią Wieniawą!

Czy ujawnił prawdę?

Sabina Zięba 27 sierpnia 2020 10:00
Nikodem Rozbicki
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/eastnews

Od kilku dni głośno jest o relacji Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Młodą parę aktorów widziano nieszczędzących sobie czułości czy objęć i pocałunków podczas jednej z warszawskich imprez. Teraz 28-letni artysta skomentował plotki dotyczące ich związku. Co powiedział?

Związek Rozbickiego i Wieniawy

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa już wielokrotnie byli widywani razem - wiadomo bowiem, że on lat się znają i przyjaźnią. Kilka dni temu jednak media obiegło wideo, na którym widać, że mogą ich łączyć nie tylko koleżeńskie relacje.

Serwis Pudelek opublikował materiał z minionego weekendu, na którym można zobaczyć parę w dwuznacznych sytuacjach. Nikodem i Julia bawili się wówczas na warszawskim Placu Konesera i nie odstępowali siebie na krok. Wspólnie tańczyli, całowali się, przytulali i trzymali za ręce, odpoczywając na leżakach. Na pierwszy rzut oka widać było, że bardzo swobodnie czują się w swoim towarzystwie. 

Teraz Nikodem Rozbicki jako pierwszy postanowił się odnieść do zaistniałej sytuacji. W krótkiej rozmowie z Plejadą, aktor powiedział: „Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem”. Odpowiadając z kolei na pytanie, czy się przyjaźnią, jednoznacznie stwierdził: „Absolutnie tak!”.

W ostatnim czasie Julię łączono m. in. z Maciejem Musiałem, z którym pracowała na planie Rodzinki.pl czy z tancerzem, Kamilem Kuroczko. Żadna z tych plotek nie okazała się jednak prawdą. Teraz materiały opublikowane przez Pudelka wydają się jednoznaczne...

Myślicie, że stworzą udany związek?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nikodem Rozbicki (@nikodamn)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.