Krzysztof Czeczot, Karolina Gorczyca, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 24.03.2024 rok
Fot. VIPHOTO/East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot tworzą z dziećmi patchworkową rodzinę. Tak komentują plotki na swój temat

Aktorska para uchyliła rąbka tajemnicy

Konrad Szczęsny 24 marca 2024 17:11
Krzysztof Czeczot, Karolina Gorczyca, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 24.03.2024 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością. Dzieli ich sześć lat, ale łączy uczucie, które chronią przed światem. Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot ostatnio jednak coraz chętniej pojawiają się razem publicznie. W niedzielę 24 marca gościli na kanapie „Dzień Dobry TVN”. Opowiedzieli m.in. o zawodowych zobowiązaniach, lecz także o tym, jak funkcjonują w sferze prywatnej. Tak skomentowali plotki na swój temat.

Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot długo ukrywali związek

Gdy w styczniu 2024 roku na ich profilach na Instagramie ukazało się zdjęcie ze wspólnego wypadu na narty, wywołali niemałą sensację. W podpisie widniało serduszko. Co prawda opatrzyli je hasztagiem „friends” (ang. przyjaciele), ale również „miłość” i „razem”. To nie pozostawiało zbyt wielu wątpliwości...

Jesteśmy w związku już od dłuższego czasu. Oczywiście pozamykaliśmy formalnie nasze poprzednie związki. Od kilku miesięcy zamieszkujemy wspólnie z naszymi dziećmi, tworząc szczęśliwą, patchworkową rodzinę dbając o miłość, szacunek i uważność. Co ważne, nasze dzieci mieszkają także ze swoimi drugimi rodzicami, dostając od nich tyle samo miłości, ciepła i uwagi. Związaliśmy się także zawodowo. Nie ukrywaliśmy nigdy naszej relacji, ale też nie robiliśmy z niej celebryckiego newsa. Po prostu nie uważamy, że jest to potrzebne czy konieczne. Ale skoro pytacie, to z radością odpowiadamy”, podkreślali w rozmowie z dziennikarzami Plejady na początku lutego.

Później zaczęli pojawiać się razem publicznie (m.in. na gali Bestsellery Empiku), nie szczędząc sobie przy tym czułości: przy tej okazji często trzymali się za ręce, patrzyli sobie głęboko w oczy i promiennie się uśmiechali, pozując wspólnie do zdjęć. Teraz z kolei zasiedli na kanapie „Dzień Dobry TVN”, by opowiedzieć o spektaklu „Optymiści”, który razem tworzą. Ma być to komedia o rodzinie, która po raz pierwszy wspólnie wyjeżdża na wakacje all-inclusive do Egiptu. Nie zabraknie wątków związanych z zaspokajaniem hedonistycznych potrzeb: jedzenia, picia oraz korzystania ze wspaniałej pogody. 

Za scenariusz i reżyserię odpowiada właśnie Krzysztof Czeczot. Jak narodził się pomysł na całe przedsięwzięcie? Z obserwacji wakacyjnych, rzecz jasna. Pewne wzorce zachowań i ich uniwersalizm sprawiły, że aktorska para zdecydowała się stworzyć na ich podstawie spektakl. „Na wakacjach wpadliśmy na pomysł, że to, co widzimy i obserwujemy, trzeba pokazać w teatrze. Żartobliwie opowiadamy o Polakach, ale temat jest absolutnie międzynarodowy. Opaskę All Inclusive robi coś takiego, że większość turystów zachowuje się podobnie”, wyjaśniał reżyser.

W obsadzie zobaczymy Hannę Śleszyńską, Karolinę Gorczycę, Piotra Cyrwusa oraz Marcina Korcza/Krzysztofa Czeczota. Przedstawienie będzie wystawiane m.in. na stołecznej Scenie Relax już niebawem (premiera odbędzie się 6 kwietnia). Później zaś artyści zamierzają wyruszyć w Polskę...

Czytaj także: To właśnie oni przyćmili wszystkich. Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot zadebiutowali na ściance jako para

Karolina Gorczyca, Krzysztof Czeczot
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Krzysztof Czeczot, Karolina Gorczyca, gala „Bestsellery Empiku”, 13.02.2024 rok

Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot: razem na scenie, razem w życiu

Oboje mają za sobą inne związki. Karolina Gorczyca do grudnia 2013 roku pozostawała w miłosnej relacji z kolegą z branży, Wojciechem Zielińskim. Para doczekała się córki Marii. W 2016 roku zakochała się i weszła w związek z Krzysztofem Kosteckim – dwa lata później powitali na świecie syna Henryka. Z kolei Krzysztof Czeczot tworzył relację ze scenarzystką wielu polskich seriali, Jadwigą Juczkowicz. W 2019 roku powitali na świecie córkę Polę. Ale związek nie przetrwał próby czasu.

A kiedy narodziło się uczucie, które towarzyszy im do dziś? Tego nie zdradzają, ale najpewniej w 2023 roku. Czy uwaga mediów, która od dwóch miesięcy jest na nich skierowana, im przeszkadza? Oboje podchodzą do tego z odpowiednim dystansem. „To jest naturalna część naszego funkcjonowania. Jesteśmy osobami publicznymi, prowadzimy swoje życia, mamy swoje doświadczenia i plany. To jest naturalne, że o takich rzeczach się mówi. Dbamy o to, żeby nasza prywatność, związana z małą patchworkową rodziną, została dla nas tam, gdzie my tego chcemy”, zadeklarował Krzysztof Czeczot.

Z kolei jego partnerka dodała, że łączenie życia zawodowego z prywatnym jest tyleż ekscytujące, co... przytłaczające. Jak para radzi sobie z emocjami i dba o higienę psychiczną w relacji? Recepta jest prosta – umiar i odpowiednie dozowanie tematyki związanej z życiem zawodowym w wolnym czasie. „Jak już jest przesyt, to mówimy sobie, że dzisiaj o pracy nie i przechodzimy do innych tematów. Tak rodzą się nowe pomysły”, zdradziła Karolina Gorczyca.

Co ciekawe, Krzysztof Czeczot zdradził na kanapie „Dzień Dobry TVN”, że wraz z kolegą przygotowuje... nowy serial dla stacji TVN! Szczegóły są jednak póki co owiane tajemnicą.

Aktorskiej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze.  

Czytaj także: Krzysztof Czeczot szczerze o walce z uzależnieniem: „Zrobiłem to dla siebie i dla dziecka”

Krzysztof Czeczot, Karolina Gorczyca, premiera serialu „Klara”, Warszawa, 21.03.2024 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Krzysztof Czeczot, Karolina Gorczyca, premiera serialu „Klara”, Warszawa, 21.03.2024 rok

Krzysztof Czeczot, Karolina Gorczyca, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 24.03.2024 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Krzysztof Czeczot, Karolina Gorczyca, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 24.03.2024 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Czeczot, Karolina Gorczyca, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 24.03.2024 rok

[Tekst opublikowany na Viva Historie 30.03.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.