Książę Karol, książę Karol w mundurze, oficjalny portret księcia Karola
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wyciekły niepublikowane zdjęcia z urodzin księcia Karola! 

Książę Louis skradł całe show!

Olga Figaszewska 19 listopada 2018 08:25
Książę Karol, książę Karol w mundurze, oficjalny portret księcia Karola
Fot. East News

Książę Karol niedawno obchodził obchodził 70. urodziny. Syn królowej Elżbiety II przyszedł na świat 14 listopada 1948 roku. Z tej okazji opublikowano rodzinne fotografie monarchy z najbliższymi. Oczywiście towarzyszą mu na nich księżna Camilla, książę William z Kate i dziećmi, a także książę Harry księżną Meghan. Zabrakło jedynie królowej Elżbiety i księcia Filipa. Zdjęcia z miejsca podbiły serca wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. Ale to nie wszystko! Fotograf Karola zamieścił na swoim Instagramie niepublikowane dotąd kadry z urodzin księcia! Co przedstawiają? 

Niepublikowane zdjęcia z urodzin księcia Karola

Fotograf rodziny królewskiej umieścił w mediach społecznościowych nowe fotografie przestawiające księcia Karola w codziennych sytuacjach! Chris Jackson opowiedział także o swoich doświadczeniach i współpracy z księciem! 

„Sporą część ostatniego roku spędziłem na dokumentowaniu intymnych i zakulisowych wydarzeń z życia księcia Karola, w ramach celebracji jego 70. urodzin. To był dla mnie ogromny zaszczyt, ale też dużo frajdy, móc pracować przy tak wyjątkowej sesji”, czytamy na Instagramie.

Jednak całe show skradła najmłodsza pociecha księżnej Kate i księcia Williama. Nie da się przejść obojętnie obok zdjęć Karola z najmłodszym wnukiem, księciem Louisem wykonanych w ogrodach Clarence House. Jedna z fotografii zdobi już okładkę The Sunday Times. 

My jesteśmy zachwyceni! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve spent much of the last year documenting some intimate and ‘behind the scenes’ moments with The Prince of Wales to celebrate his 70th Birthday - It really has been an incredible priviledge to create such a unique set of images and a huge amount of fun at the same time. Huge thanks to everyone at @clarencehouse all their help, as ever the amazing team at @gettyimages and of course @royanikkhah and the team at the @thestmagazine ! Read my interview in today’s @thestmagazine #Repost @thestmagazine with @get_repost ・・・ OUT TODAY: exclusive photographs of ‘Grandpa Wales’, captured by royal photographer @chrisjacksongetty

Post udostępniony przez Chris Jackson (@chrisjacksongetty)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Prince reads briefing notes on the Royal Train on the journey from London to Durham #PrinceCharlesat70

Post udostępniony przez Chris Jackson (@chrisjacksongetty)

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.