Kamil Durczok, Viva! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Kamil Durczok zamieścił w sieci niepokojący wpis. Co mu dolega?

Jak czuje się dziennikarz? 

Olga Figaszewska 1 lipca 2021 13:51
Kamil Durczok, Viva! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kamil Durczok od pewnego czasu zmaga się z programami zdrowotnymi. W maju dziennikarz opublikował wpis, w którym wyznał, że trafił do szpitala, a ze względu na swój stan musiał mieć przetoczoną krew. Po kilku dniach opuścił placówkę. Teraz Kamil Durczok poinformował, że jego problemy się nie skończyły. Jak czuje się dziennikarz?

Stan zdrowia Kamila Durczoka

W maju Kamil Durczok trafił do szpitala. Zamieścił wtedy w sieci poruszający wpis. „W nocy pilnie przetaczano mi krew. Poruszające doznanie... Nie medycznie, bo to prosty zabieg, ale psychicznie. Wszystkie wyświechtane hasła typu „krew darem życia” nagle nabierają zupełnie nowego znaczenia. Wszystkim krwiodawcom nisko się kłaniam. Tym z BRh+ szczególnie”, podawał. Nie zdradził wówczas nic więcej na temat stanu swojego zdrowia. Wiadomo, że dziennikarz walczy o powrót do pełni sił.

Po kilku dniach opuścił szpital. wtedy Dziękował lekarzom i pielęgniarkom za pomoc. Kamil Durczok miał także duże wsparcie ze strony fanów, którzy mocno przejęli się jego sytuacją. „Wygląda na to, że jeszcze chwilę będę żył. Wrogów informuję o tym z jeszcze większą radością ”, pisał na Twitterze.

Zobacz też: „Palnijcie się zardzewiałym młotkiem w te zakute łby”. Kamil Durczok ostro o hejterach!

 

Jak czuje się Kamil Durczok? Dziennikarz opublikował niepokojący wpis

Teraz dziennikarz zdradził, że jego problemy powróciły. W sieci pojawił się kolejny niepokojący wpis. Ze słów Kamila Durczoka wynika, że jego jest bardzo poważny.

,,Centrum Medyczne Signum, Kat-ce. Jeśli wam życie miłe uciekajcie stamtąd! Czekam na wyniki hemoglobiny. Zdecydują czy znowu trafię do szpitala w stanie bezpośredniego zagrożenia życia (jak 4 tyg temu) czy może wyjdę z tego. Miały być najpóźniej o 18. Do teraz zero informacji", wyznał. 

Zobacz też: Tak skandale i problemy z prawem wyniszczyły Kamila Durczoka

Życzymy dużo zdrowia!  

Kamil Durczok, Viva! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.