Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM JEST GŁOŚNO

„Palnijcie się zardzewiałym młotkiem w te zakute łby”. Kamil Durczok ostro o hejterach!

Dziennikarz stanął w obronie Roberta Lewandowskiego...

Rafał Kowalski 6 lipca 2018 13:58
Kamil Durczok, VIVA! październik 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Kamil Durczok doskonale wie, co oznacza być ofiarą hejtu w sieci. Podczas gdy kilka lat temu dziennikarz został oskarżony o molestowanie przez jedną z gazet, wylała się na niego fala nieprzychylnych komentarzy. Teraz, gdy internauci nie mieli z kolei litości dla Roberta Lewandowskiego, znany prezenter stanął w jego obronie...

Kamil Durczok odpowiada hejterom Lewandowskiego

Najpopularniejszemu piłkarzowi polskiej kadry dostało się za zdjęcie z tropikalnej plaży. To właśnie na niej wraz Lewandowski wraz z żoną i córką odpoczywa od kilku dni. Niestety, zamiast przychylnych komentarzy dotyczących rodzinnej fotografii, piłkarz musiał czytać o swojej porażce na mistrzostwach w Rosji. „Mundial przeje**ny to można odpoczywać”, „Po co ta fota? Chyba tylko po to, żeby wkur*iać ludzi. Teraz już wiadomo, jaka jest przyczyna przegranej na mundialu” - to tylko niektóre wypowiedzi internautów.

Na falę hejtu błyskawicznie, choć dość niespodziewanie, zareagował Kamil Durczok: „Czytając dużą cześć komentarzy, całkowicie uprawniony jest następujący wniosek: istotna część narodu to stuknięci frustraci. Na rękach żeście chłopa nosili 3 lata temu. Palnijcie się zardzewiałym młotkiem w te zakute łby i zróbcie 1/1000 tego, co ten chłopak osiągnął z życiu", skomentował zdjęcie dziennikarz.

Wielu internautów poparło stanowisko Kamila Durczoka i podziękowało mu za powyższe słowa. Czy Wy też zgadzacie się z jego zdaniem?  

Kamil Durczok obronił Lewandowskiego

Kamil Durczok rozstał się z Julią Oleś i zamieszkał z mamą
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Komentarz Kamila Durczoka pod zdjęciem Lewandowskiego

Komentarz Kamila Durczoka pod zdjęciem Lewandowskiego
Fot. Instagram

Robert Lewandowski z żoną Anną

Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.