Marcin Felek, nie żyje
Fot. FACEBOOK
POŻEGNANIE

Tragiczny finał wieczoru kawalerskiego. Nie żyje Marcin Felek, wokalista zespołu NoLime

Miał zaledwie 35 lat

Redakcja VIVA! 17 sierpnia 2020 09:05
Marcin Felek, nie żyje
Fot. FACEBOOK

Smutne wieści dla fanów muzyki. Jak informuje portal Onet, nie żyje Marcin Felek, wokalista zespołu NoLime. Mężczyzna utopił się w jednym ze stawów, gdy próbował ratować znajomych, z którymi bawił się podczas wieczoru kawalerskiego. Miał zaledwie 35 lat.

Marcin Felek nie żyje

Do tragedii doszło w sobotę 15 sierpnia około północy. Marcin Felek był gościem wieczoru kawalerskiego, zorganizowanego w jednym z gospodarstw agroturystycznych w Rudniku Pierwszym. Uczestnicy imprezy bawili się nad stawem, w pewnym momencie postanowili popływać łodzią.

Kiedy łódka przewróciła się do góry dnem, wokalista postanowił uratować dwóch kolegów, którzy znaleźli się w wodzie. Wskoczył do wody, jednak już z niej nie wypłynął. Tą sprawą zajęła się teraz prokuratura.

Z muzykiem pożegnali się członkowie zespołu NoLime. „Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to, co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim, jakim byłeś. Żegnaj Przyjacielu”.

35-leni Marcin Felek pozostawił żonę i dwójkę dzieci. 

Źródło: Onet

Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to co się wydarzyło,...

Opublikowany przez NoLime Niedziela, 16 sierpnia 2020

Marcin Felek, nie żyje
Fot. FACEBOOK

TAGI #śmierć

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.