Bogdan Borusewicz, kotka Pati nie żyje
Fot. Facebook Bogdan Borusewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje legendarny kot Solidarności. Bogdan Borusewicz pożegnał się ze swoim pupilem

Kotka Pati towarzyszyła mu w najważniejszych momentach życia

Redakcja VIVA! 27 lipca 2020 12:55
Bogdan Borusewicz, kotka Pati nie żyje
Fot. Facebook Bogdan Borusewicz

Bogdan Borusewicz, ikona Solidarności i wicemarszałek Senatu, wykorzystuje portale społecznościowe, aby utrzymywać kontakt z obserwatorami. Dzieli się głównie swoimi przemyśleniami na temat polityki, ale bywa, że ujawnia, jak wygląda jego życie prywatne. Polityk podzielił się właśnie przykrą wiadomością. Odeszła jego ukochana kotka Pati...

Nie żyje legendarna kotka Pati Bogdana Borusewicza

Dla osób, które śledzą Bogdana Borusewicza na Facebooku, nie jest tajemnicą, że miał piękną kotkę, której zdjęcia czasami publikował. Niestety, polityk właśnie poinformował, że jego futrzana przyjaciółka odeszła w wieku 24 lat.

Kotka Pati była wierną towarzyszką działacza Solidarności. Nazywano ją nawet „legendarnym kotem”, ponieważ była przy polityku w najważniejszych momentach jego życia.

Bogdan Borusewicz nigdy nie ukrywał, że jest wielkim wielbicielem zwierząt. W komentarzach pod ostatnim zdjęciem polityka z ukochaną kotką nie brakuje ciepłych słów, a obserwatorzy dzielą się swoimi przykrymi wspomnieniami o ukochanych zwierzakach.

Fani polityka składają mu wyrazy współczucia, do których się dołączamy. Utrata czworonożnego przyjaciela zawsze jest niezwykle bolesna... 

Niestety, wczoraj po 24 latach musieliśmy pożegnać naszą Pati. To jej ostatnie zdjęcie.

Opublikowany przez Bogdan Borusewicz Czwartek, 23 lipca 2020

Dzień Kota

Opublikowany przez Bogdan Borusewicz Niedziela, 17 lutego 2019

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.