O TYM SIĘ MÓWI

Gdy ludzie siedzą w domach, na ulice pustych miast ruszają... zwierzęta!

Zobaczcie sami!

Ksenia Krasko 19 kwietnia 2020 15:45

Pandemia choroby Covid-19 dotarła już praktycznie do każdego zakątka świata. Szybko rozprzestrzeniający się koronawirus zmusił władze poszczególnych państw do wprowadzenia specjalnych środków ostrożności i ograniczeń, między innymi tych, związanych z obowiązkiem pozostawania w domach.

Podczas gdy my sumiennie wypełniamy polecenia ekspertów, w trosce o bezpieczeństwo własne i naszych najbliższych, na ulicach pustych miast i miasteczek pojawia się coraz więcej... zwierząt. Spokojnie spacerują i poszukują pożywienia, wywołując przy tym niemałą sensację wśród mieszkańców tych miejsc.

Zobaczcie nasze wideo! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.