O TYM SIĘ MÓWI

Gdy ludzie siedzą w domach, na ulice pustych miast ruszają... zwierzęta!

Zobaczcie sami!

Ksenia Krasko 19 kwietnia 2020 15:45

Pandemia choroby Covid-19 dotarła już praktycznie do każdego zakątka świata. Szybko rozprzestrzeniający się koronawirus zmusił władze poszczególnych państw do wprowadzenia specjalnych środków ostrożności i ograniczeń, między innymi tych, związanych z obowiązkiem pozostawania w domach.

Podczas gdy my sumiennie wypełniamy polecenia ekspertów, w trosce o bezpieczeństwo własne i naszych najbliższych, na ulicach pustych miast i miasteczek pojawia się coraz więcej... zwierząt. Spokojnie spacerują i poszukują pożywienia, wywołując przy tym niemałą sensację wśród mieszkańców tych miejsc.

Zobaczcie nasze wideo! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…