O TYM SIĘ MÓWI

Gdy ludzie siedzą w domach, na ulice pustych miast ruszają... zwierzęta!

Zobaczcie sami!

Ksenia Krasko 19 kwietnia 2020 15:45

Pandemia choroby Covid-19 dotarła już praktycznie do każdego zakątka świata. Szybko rozprzestrzeniający się koronawirus zmusił władze poszczególnych państw do wprowadzenia specjalnych środków ostrożności i ograniczeń, między innymi tych, związanych z obowiązkiem pozostawania w domach.

Podczas gdy my sumiennie wypełniamy polecenia ekspertów, w trosce o bezpieczeństwo własne i naszych najbliższych, na ulicach pustych miast i miasteczek pojawia się coraz więcej... zwierząt. Spokojnie spacerują i poszukują pożywienia, wywołując przy tym niemałą sensację wśród mieszkańców tych miejsc.

Zobaczcie nasze wideo! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.