Nicki Minaj
Fot. Instagram @nickiminaj
O TYM JEST GŁOŚNO

Nicki Minaj już po ślubie! Jej mąż ma... kryminalną przeszłość

Para powiedziała sobie „tak” zaledwie po roku znajomości

Konrad Szczęsny 22 października 2019 11:44
Nicki Minaj
Fot. Instagram @nickiminaj

Dwukrotnie odsiadywał wyrok, również jest raperem i... właśnie został mężem Nicki Minaj. Wiadomość o tym, że para po roku znajomości zdecydowała się na ślub, została potwierdzona przez samych zainteresowanych za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kim jest Kenneth Petty?

Nicki Minaj wzięła ślub

36-latka potwierdziła tę informację poprzez Instagrama, publikując nagranie, na którym widoczne są kubki z napisami „pan młody” oraz „pani młoda”. Zamieściła również w opisie datę 21 października. To właśnie wtedy wedle wszelkiego prawdopodobieństwa odbyła się uroczystość. 

„Onika Tanya Maraj-Petty 10•21•19”, napisała raperka.

Nicki Minaj dała tym samym fanom i mediom do zrozumienia, że wyszła za mąż za kontrowersyjnego rapera, Kennetha Petty'ego.

Pierwsze plotki dotyczące tego, że 36-latka chce wyjść za mąż pojawiły się w sierpniu tego roku. Wtedy to w rozmowie z dziennikarzem Queen Radio autorka hitu Starships zwierzyła się ze swoich planów matrymonialnych – były one jednak zaledwie pomysłem.

Co ciekawe, Nicki Minaj nie posiada amerykańskiego obywatelstwa (urodziła się w Trynidadzie i Tobago), dlatego też musiała wystąpić o pozwolenie na zawarcie związku małżeńskiego. Wedle prawa Stanów Zjednoczonych, jest ono udzielane na trzy miesiące, zatem raperka i jej ukochany musieli wziąć ślub do końca października tego roku. 

Kim jest Kenneth Petty, mąż Nicki Minaj?

Ma 41 lat, jest producentem i raperem i... dwukrotnie został skazany! Najpierw, w 1995 roku, za próbę gwałtu na 16-latce. 9 lat później trafił natomiast do więzienia za śmiertelne postrzelenie mężczyzny. Zwolniono go warunkowo w 2013 roku. Nic dziwnego, że raperka i jej ukochany zwracają się do siebie per „Bonnie„ i „Clyde”, nawiązując do historii pary kryminalistów z lat 30. XX wieku, którzy wspólnie dokonywali kradzieży i rozbojów (zginęli również razem).

Jakiś czas temu Nicki Minaj zwierzyła się, że chce ograniczyć działalność artystyczną i poświęcić się założeniu rodziny. Czy uda jej się zrobić to u boku Kennetha Petty'ego?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👰🏽🤵🏽😢🙏🏽🎀 Onika Tanya Maraj-Petty 10•21•19

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My nigga home now he da Clyde to my Bonnie 🤞🏽

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.