Anna Bosak
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Gwiazda TVN wzięła ślub! O tak pięknej sukni ślubnej marzy większość panien młodych!

Anna Bosak zmieniła stan cywilny!

Redakcja VIVA! 20 października 2019 13:43
Anna Bosak
Fot. VIPHOTO/East News

O jej ślubie mówią dzisiaj wszyscy! Anna Bosak wyszła za mąż za wieloletniego partnera. Państwo młodzi świętowali waży dzień w gronie najbliższych, dlatego na ceremonii nie mogło zabraknąć brata tancerki, Marcina Bosaka. Największą uwagę mediów i fanów przykuła zjawiskowa suknia ślubna!

Anna Bosak wzięła ślub - jak wyglądała jej suknie ślubna?

Anna Bosak to utalentowana tancerka – swoją pasję rozwija od 8. roku życia. Zdobyła popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji show You Can Dance, emitowanym przez stację TVN. Zajęła wtedy trzecie miejsce, pozostając jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy tego programu.

Występowała również w serialu Tancerze i filmie Kochaj i tańcz, a także wzięła udział w show Taniec z gwiazdami, w którym była partnerką Roberta Janowskiego. Zawsze starała się trzymać z dala od mediów. Teraz zajmuje się biznesem, sporo podróżuje i jest trenerką pilatesu.

Od kilku lat związana jest z Kamilem Machnickim, z którym właśnie wzięła ślub! Bajkowa suknia ślubna marki Rina Cossack wygląda jak spełnienie marzeń wielu panien młodych. Romantyczna koronkowa góra doskonale współgrała z lekko rozkloszowanym dołem. To wyjątkowo kobieca kreacja!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl)

Ceremonia odbyła się w Warszawie. Według doniesień mediów, na uroczystości pojawili się najbliżsi i przyjaciele pary, w tym Marcin Bosak, brat Anny. Aktor pojawił się ze swoją obecną partnerką, Marią Dębską – czy ta piękna para też zdecyduje się na ślub?

Gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Bosak (@_annabosak)

Anna Bosak
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?