Blanka Lipińska ślub
Fot. Instagram @blanka_lipinska
Z ŻYCIA GWIAZD

Był fikcyjny ślub, jest wielkie rozstanie! Blanka Lipińska ogłosiła koniec swojego związku

„Wciąż się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy lepszymi kumplami niż związkiem”

Redakcja VIVA! 17 października 2019 16:20
Blanka Lipińska ślub
Fot. Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska i Maciej Buzała rozstali się. Fani podejrzewali to od pewnego czasu, jednak teraz para postanowiła oficjalnie poinformować o tym, że nie są już razem. Byli razem ponad rok. „Maciej jest młodszy o pięć lat. I jest moim spokojem. Nie wiem, jak to robi, bo gnojek ma zaledwie 28 lat. Gdy wpadłam w wir hejtu i nienawiści po wydaniu 365 dni, Maciej był dla mnie ogromnym wsparciem”, mówiła pisarka jeszcze niedawno w rozmowie z VIVĄ!

Rozstanie Blanki Lipińskiej i Macieja Buzały

„Spotkaliśmy się specjalnie dla was (… ), chociaż uważamy, że, w ogóle nie jest to wasza sprawa, to jest nasza sprawa, ale jesteśmy wiecznie naciskani. Otóż to będzie wyznanie tego tygodnia, a mianowicie: rozstaliśmy się! Hura! Jak widzicie nie oznacza to, że między nami coś się zmieniło. Wciąż się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy lepszymi kumplami niż związkiem. Ostatnie miesiące pokazały nam, że mamy trochę za mało czasu. To jest kolejny powód, dla którego się rozstaliśmy: ja potrzebuje rozmowy, a Maciej spokoju. Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że można podjąć decyzję wspólnie i jeżeli ludzie do siebie nie pasują, to nie brnąć, nie ciągnąć, nie zmuszać się, tylko być przyjaciółmi”, powiedzieli we wspólnym Instastory.

Para poznała się w polskiej bazie dla kitesurferów. „Wszystko zmieniło się, gdy poprosiłam Maćka, żeby nauczył mnie pływać na głębokiej wodzie – to zmora kitesurferów. Zaimponował mi wtedy umiejętnościami i spokojem. Zobaczyłam w nim autorytet. I mężczyznę. Powiedziałam do Anki i mojej mamy: „Niezła dupa z tego Maćka”. „Cieszę się, że w końcu zauważyłaś, że ten chłopiec czyni ci awanse”, powiedziała moja mama. „On mnie podrywa?”, zdziwiłam się. „Dlaczego ja nic o tym nie wiem?”. I w tej chwili włączył się we mnie łowca – będzie mój, pomyślałam. Gdy wróciliśmy do Warszawy, Maciek pod głupim pretekstem podwiózł mnie do Trójmiasta. I został”, opowiadała.

Niedawno odbył się ich ślub, jak się potem okazało fikcyjny. Media żyły tą informacją kilka dni. Po kilku dniach Blanka Lipińska zaskoczyła fanów kolejną wiadomością – ślubu tak naprawdę nie było. Został zrealizowany jedynie na potrzeby kręconego właśnie filmu 365 dni.

Czy ich rozstanie jest prawdziwe? 

Blanka Lipińska i Maciej Buzała
Fot. Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska, partnerki Blanki Lipińskiej, Maciej Buzala
Fot. Instagram @maciejbuzala

Blanka Lipińska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!