Kto pojawił się na ceremonii?

Ksenia Krasko 20 października 2019 10:53

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney poznali się w 2018 roku. Paparazzi często widywali parę na randkach i romantycznych spacerach, a w lutym tego roku manager aktorki potwierdził, że zakochani planują ślub, który odbył się tej nocy. Szczegóły ceremonii pozostają tajemnicą, ale wiadomo, że pojawiły się na niej najważniejsze gwiazdy Hollywood!

Ślub Jennifer Lawrence

Ślub Jennifer Lawrence od początku budzi ogromne zainteresowanie zarówno mediów, jak i fanów. Młoda para nie pozowała do zdjęć, jednak według doniesień prasy, aktorka miała na sobie spektakularną suknię Dior.

Paparazzi, przebywający w Newport, zrobili kilka ujęć gościom ceremonii. Na ślubie aktorki pojawiły się takie gwiazdy jak Emma Stone, Sienna Miller, Ashley Olsen, Adele, Cameron Diaz, Nicole Richie i Kris Jenner.

Zdobywczyni Oscara za rolę w Poradniku pozytywnego myślenia przez kilka lat była związana z aktorem Nicholasem Houltem, którego poznała na planie filmu X-Men: Pierwsza klasa. Przypisywano jej również romans z wokalistą Coldplay, Chrisem Martinem, ale para nigdy nie potwierdziła tej plotki. Na planie filmu Mother! poznała reżysera Darrena Aronofsky’ego, jednak i ten związek wkrótce się rozpadł.

O mężu aktorki wiadomo niewiele – Cooke Maroney ukończył studia na wydziale historii sztuki, obecnie pełni funkcję dyrektora nowojorskiej Gladstone Gallery. Przyjaciele Jennifer Lawrence nie ukrywają, że teraz jest naprawdę szczęśliwa. „Nie uśmiechała się w taki sposób do żadnego z poprzednich partnerów!”, mówili w rozmowie z People

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z ceremonii! 

1/6
Jennifer Lawrence ślub
Copyright @EAST NEWS
1/6

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney wzięli ślub w Zamku Belcourt, w mieście Newport na Rhode Island

2/6
Jennifer Lawrence ślub
Copyright @EAST NEWS
2/6

Na ceremonii nie zabrakło największych gwiazd Hollywood!

Sienna Miller

3/6
Jennifer Lawrence ślub
Copyright @EAST NEWS
3/6

Nicole Richie z mężem Joelem Maddenem

4/6
Jennifer Lawrence ślub
Copyright @EAST NEWS
4/6

Kris Jenner i Corey Gamble

5/6
Jennifer Lawrence ślub
Copyright @EAST NEWS
5/6

Adele na ślubie Jennifer Lawrence

6/6
Cooke Maroney i Jennifer Lawrence, Nowy York
Copyright @Rex Features/East News
6/6

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney na jednym z pierwszych wspólnych zdjęć w 2018 roku

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.