Natalia Kukulska z mamą
Fot. Archiwum prywatne
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Natalia Kukulska we wzruszających słowach wspomina mamę przed świętami...

„Ostatni raz śpiewała kolędy...”

Redakcja VIVA.PL 23 grudnia 2018 10:55
Natalia Kukulska z mamą
Fot. Archiwum prywatne

Święta to czas spotkań z rodziną. Natalia Kukulska spędza te wyjątkowe dni z ukochanym mężem i dziećmi, ale jest to też dla niej moment refleksji. Wspomina wtedy zmarłych rodziców. Szczególnie ważne są dla niej chwile, które w dzieciństwie spędziła z mamą. Niewiele pamięta ze świąt w 1979 roku, ostatnich spędzonych z Anną Jantar…

Natalia Kukulska wspomina ostatnie święta z Anną Jantar

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku katastrofie lotniczej w pobliżu Okęcia. Wracała z Nowego Jorku. Samolot się samolot Ił-62 Kopernik rozbił się tuż przed lądowaniem. Awarii uległo podwozie i silnik maszyny. Z osób znajdujących się na pokładzie samolotu nikt nie przeżył.  Zginęło wówczas 87 osób, a wśród ofiar była właśnie polska artystka. Na płycie lotniska z niecierpliwością czekały na nią wówczas mama, Halina Szmeterling i 4-letnia wtedy Natalia Kukulska.

Zaledwie kilka miesięcy wcześniej czteroletnia Natalia Kukulska obchodziła ostatnie święta z mamą. „Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham Lulajże Jezuniu... zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje”, opowiedziała wzruszona artystka w rozmowie z magazynem Na Żywo.

Natalia Kukulska pamięta też piękną choinkę i pomalowane na czerwono paznokcie mamy. Niewiele później straciła ją na zawsze, dlatego to wspomnienie jest dla niej niezwykle ważne i od lat pielęgnuje je w sercu.

 

Natalia Kukulska, Anna Jantar, main topic
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo, East News

Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.