Zobacz, jak zmieniły się pociechy wokalistki!

Olga Figaszewska 7 lipca 2018 11:30

Gwiazdy bawią się na Opene'erze. Wśród nich znalazła się również Natalia Kukulska. Wokalistka pojawiła się na festiwalu wraz z mężem i dziećmi. Na Instagramie podzieliła się z fanami prywatnymi fotografiami z festiwalu!  

Natalia Kukulska z dziećmi na Open'erze

Natalia Kukulska zamieściła na Instagramie urocze zdjęcia z rodziną. Na jednym z nich pozuje wraz ze swoimi pociechami, osiemnastoletnim Janem i trzynastoletnią Anią. Zabrakło jedynie małej Laury. Fotografię opatrzyła hashtagami: „prawdziwyopener #przestrzen #horyzont #czyjetodzieci#przyznawaćsię?”. Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie...  Nie tak dawno wokalistka pozowała z dziećmi w sesji VIVY!. 

Dzieci Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki

Dzieci Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki powoli wchodzą w dorosłe życie. Wszystko wskazuje na to, że idą w ślady rodziców! „Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Muzyka jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować”, mówiła niedawno Natalia Kukulska w rozmowie z Faktem.

Jan podąża muzyczną drogą. Gra na ksylofonie, wibrafonie, perkusji i bębnach. Zaczyna komponować własne utwory. Jak podawało Życie na Gorąco, nastolatek myśli o studiach muzycznych na Akademii Muzycznej w Warszawie, ale nie wyklucza przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. Kilka miesięcy temu cała rodzina wyjechała do USA, przyjrzeć się ofertom poszczególnych uczelni. 

Z kolei Ania, podobnie jak starszy brat, uczęszcza na zajęcia Warsztatowej Akademii Musicalowej, w której uczy się m.in. z aktorstwa, tańca i emisji głosu.

Jak wyglądają dzieci Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki? Przypominamy archiwalne sesje VIVY!. Zobacz, jak zmieniały się pociechy wokalistki!  

1/7
Natalia Kukulska z dziećmi, dzieci Natalii Kukulskiej, Opener 2018
Copyright @Instagram/@natalia.kukulska
1/7

Natalia Kukulska na plaży z dziećmi: Janem i Anią. 

2/7
Natalia Kukulska w ciąży
Copyright @Patrycja Woy
2/7

Natalia Kukulska z Jasiem, Viva! kwiecień 2005

3/7
NNNatalia Kukulska w ciąży
Copyright @Patrycja Woy
3/7

Natalia Kukulska z Jasiem, Viva! kwiecień 2005

4/7
Natalia Kukulska w ciąży
Copyright @Patrycja Woy
4/7

Natalia Kukulska z Jasiem, Viva! kwiecień 2005

5/7
Dzieci Natalii Kukulskiej, Ania Dąbrówka
Copyright @Instagram/@natalia.kukulska
5/7

Ania Dąbrówka z mamą

6/7
Dzieci Natalii Kukulskiej, Jan Dąbrówka
Copyright @Instagram/@natalia.kukulska
6/7

Jan Dąbrówka

7/7
Natalia Kukulska, Laura Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka
Copyright @Instagram @natalia.kukulska
7/7

 Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka i mała Laura. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.