campbell naomi urodzila
Fot. Vittorio Zunino Celotto / Staff / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Naomi Campbell została mamą. 50-letnia modelka pokazała zdjęcie!

Fani są zachwyceni!

Aleksandra Andrzejak 18 maja 2021 16:57
campbell naomi urodzila
Fot. Vittorio Zunino Celotto / Staff / Getty Images

Naomi Campbell została mamą. Modelka pokazała zdjęcie z dzieckiem na swoim profilu na Instagramie. Fani są zachwyceni... i zszokowani! Naomi za kilka dni kończy 51 lat.

Naomi Campbell: życie zawodowe i prywatne

Naomi Campbell urodziła się 22 maja 1970 roku w Londynie. Jest jedną z najsłynniejszych modelek na świecie. Karierę rozpoczęła już w wieku 15 lat. Mimo światowej kariery, Campbell ma za sobą przykre doświadczenia. Nie znała swojego biologicznego ojca. Nigdy nie była w trwałym związku i nie wyszła za mąż. Dlatego wiadomość o urodzeniu dziecka zszokowała fanów!

Zobacz także: Naomi Campbell pierwsza czarna modelka na okładce Vogue'a! Jakie naprawdę było jej życie?

naomi campbell urodzila
Fot. Bennett Raglin / Contributor / Getty Images

Naomi Campbell została mamą

Naomi Campbell prężnie prowadzi profil na Instagramie. Modelkę obserwuje 10,4 mln użytkowników. Naomi pokazuje kadry z życia prywatnego, ale także archiwalne fotografie. Jednak ostatnia publikacja wywołała wśród fanów wielkie zdziwienie! Na zdjęciu widać malutkie, dziewczęce stópki. Modelka nie publikowała na swoim profilu zdjęć, na których widać ciążowy brzuch. Co więcej, Naomi za kilka dni skończy 51 lat. Istnieje możliwość, że skorzystała z pomocy surogatki. W komentarzach zachwyceni fani gratulują świeżo upieczonej mamie, jednak nie kryją zaskoczenia.

Zobacz także: Gwiazda wybiegów modelka Theodora Quinlivan nie zawsze była kobietą!​​​​​​

„Piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na jej matkę. Jestem zaszczycona, że ​​mam tę delikatną duszę w moim życiu, nie ma słów, by opisać trwającą całe życie więź, którą teraz dzielę z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości” – podpisała fotografię modelka. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.