Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Nie uwierzycie, jak Robert Lewandowski ukrywa się przed fanami!

W tym spisku udział biorą też jego przyjaciele…

Gabriela Czernecka 24 czerwca 2018 08:53
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wydawało ci się, że widziałeś na ulicy Roberta Lewandowskiego, ale nie miałeś pewności? Nic dziwnego, bowiem piłkarz dobrze wie, jak się maskować. Robert Lewandowski uznawany jest za jednego  najbardziej rozpoznawalnych ludzi w Polsce. Okazuje się, że mąż Anny Lewandowskiej ma swoje sposoby na to, by uniknąć zainteresowania mediów i... nie zostać rozpoznanym przez fanów.

Pseudonim Roberta Lewandowskiego

Reprezentacja Polski w piłce nożnej w niedzielę po raz kolejny spróbuje swoich sił na mistrzostwach świata w Rosji. Tym razem nasza drużyna zmierzy się z Kolumbią. Polscy piłkarze od kilku dni przebywają w Rosji, gdzie intensywnie trenują do każdego meczu. Ich nazwiska dla kibiców piłki nożnej brzmią znajomo.

Największą popularnością wśród polskich piłkarzy cieszy się oczywiście Robert Lewandowski. W rozmowie z Guardian piłkarz wyznał, że ma swoje dwa sposoby na to, by uniknąć rozgłosu i by móc w spokoju pokazać się w miejscach publicznych.

„Kiedy ktoś mimo wszystko mnie rozpozna, odpowiadam, że się pomylił, że jestem po prostu podobny do Lewandowskiego”, wyznał. To jednak nie wszystko. 

Czasem Robert podaje się za... Emila. „Nie używam go zbyt często, ale czasem się przydaje. Przykładowo kiedy jesteśmy z przyjaciółmi w restauracji, rozmawiamy, śmiejemy się, nie mówią do mnie Robert czy Lewy, tylko Emil. Nikt się nie patrzy w naszym kierunku i nie zwraca uwagi”, tłumaczył. Wiedzieliście, że w taki sposób Robert ukrywa się przed fanami? 

Robert Lewandowski, Mundial, Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018
Fot. EastNews

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.