Nawet oni musieli pokonać pewne trudności...

Olga Figaszewska 18 stycznia 2022 15:59

Anna i Robert Lewandowscy na co dzień okazują sobie wiele czułości. Nie ukrywają, że miłość i rodzina są dla nich najważniejsze. Urocze wiadomości, wspólne zdjęcia, słowa wsparcia, to tylko niektóre akcenty widoczne w mediach społecznościowych. Zakochani razem od 14 lat, z czego prawie dziewięć po ślubie. Już 22 czerwca para będzie świętowała kolejną rocznicę ślubu! Jak rozpoczęła się ich wspólna historia?

Historia miłości Ani i Roberta Lewandowskich

Poznali się 14 lat temu na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Mówią, że w ich życiu jest dużo pozytywnych zbiegów okoliczności - od tego, że znaleźli się na jednym obozie, po miejsce w którym ćwiczyli i jak się okazało wspólne studia. Jakiś czas temu w rozmowie z Łukaszem Zającem trenerka wróciła wspomnieniami do początku jej relacji z mężem. Anna Lewandowska zdradziła, co tak naprawdę urzekło ją w Robercie Lewandowskim! „Lewy ma dobrą bajerę nie tylko na boisku, mówiąc mi: „Słuchaj, daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz”, wyjawiła reporterowi WP. I tym ją urzekł. Anna Lewandowska przyznała, że gdy dowiedziała się, że jest piłkarzem, nie była przekonana do Roberta. „Strzała anioła! I do dziś jesteśmy razem”, dodała.

ZobaczAnna Lewandowska ma smykałkę do interesów! Na czym zarabia miliony?

Tak swoje pierwsze spotkanie wspominali kilka lat temu na łamach VIVY!. Oboje twierdzą, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Cztery lata później Robert oświadczył się Ani podczas romantycznego wypadu na Malediwy. „Mogłem nie jechać na obóz integracyjny, gdzie spotkałem Anię. Mogłem nie zdążyć… Ale dojechałem na jeden dzień. Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę… Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też. Ostatnio oglądałem swoje zdjęcia sprzed trzech lat i już zauważyłem w sobie zmiany”, mówił Robert Lewandowski. 

„Nasze pierwsze spotkanie było zabawne. Robert myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Kiedy się dowiedział, że trenuję karate, z początku nie uwierzył. Powiedział mi, że ma na imię Andrzej. Umówiliśmy się w kawiarence przy Chmielnej. I okazało się, że ćwiczymy w tym samym miejscu…”, dodała Anna Lewandowska. „…ale też zaczęliśmy w tym samym czasie studiować. Dużo było tych zbiegów okoliczności”, skomentował piłkarz. „I treningi mieliśmy w tym samym czasie i w tym samym miejscu w Pruszkowie. Nie mogliśmy się rozmijać. Dziś mówię, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo gdyby Robert nie przeszedł z Legii do Znicza, nie wiadomo, czybyśmy się lepiej poznali”, dodała Anna.

Pierwsze lata wspólnego życia pary nie wyglądały tak jak dziś. Zakochani nie mieli pieniędzy nie tylko na spełnianie marzeń, ale nawet na wynajęcie lepszego mieszkania... „Dla nas rzeczy materialne nie są najważniejsze, staramy się podchodzić do życia według zasady: nie jest istotne to, co masz, ale to, kim jesteś. Zaczynaliśmy wspólne życie zarabiając po 1200 zł. Ja jeździłem Fiatem Bravo, Ania Matizem. Czasem wspominamy życie w mieszkaniu komunalnym. Pamiętamy, jacy byliśmy szczęśliwi, mimo że po kuchni czasem biegały karaluchy”, powiedział kiedyś najlepszy piłkarz świata według FIFY w rozmowie z Faktem

Zobacz: Lewandowska, Krychowiak, Szczęsna... Oto polskie WAGs, czyli żony i partnerki piłkarzy

Kolejne lata przyniosły Ani i Robertowi powiększenie majątku, co pozwoliło im na gromadzenie jeszcze piękniejszych wspomnień. W 2011 roku piłkarz oświadczył się partnerce na Malediwach. Dwa lata później para sakramentalne tak powiedziała sobie w kościele w Serocku. „Jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją się bez słów, żyjemy dla siebie nawzajem”, mówiła Anna Lewandowska w jednym z wywiadów. 4 maja 2017 roku Lewandowskim urodziła się pierwsza córka, Klara. 6 maja 2020 roku na świat przyszła druga córka, Laura Lewandowska.

Anna i Robert Lewandowscy  - historia miłości

Teraz są najpopularniejszą parą w Polsce. Pobrali się 22 czerwca 2013 roku. „Po ślubie poczułam, że rzeczywiście jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją się bez słów, którzy żyją dla siebie wzajemnie, wspierają się na każdym kroku”, mówiła Anna. Ślub i narodziny córeczki, Klary były najszczęśliwszymi wydarzeniami  w ich życiu! Szóstą rocznicę ślubu Ania i Robert świętowali w malowniczej Hiszpanii. ,,6 rocznica 12 lat razem Szczęśliwi ♥️❤️", napisała trenerka pod czułą fotografią z mężem. ,,Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie", dodał Robert.  Z okazji siódmej rocznicy ślubu Ania podzieliła się z fanami niepublikowanymi dotąd zdjęciami ze ślubu! 

A jak małżeństwo będzie świętować dziewiątą rocznicę? Dowiemy się już niebawem! 

Na razie zaś zachęcamy do obejrzenia ich rodzinnych zdjęć pełnych miłości. Życzymy szczęścia!  

1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/5

Para poznała się około 14 lat temu

2/5
	Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/5

Nie zawsze w ich życiu było tyle pieniędzy, ile było im potrzeba

3/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva!
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/5

Z czasem stali się jednak mistrzami w swoich dziedzinach i zaczęli spełniać kolejne marzenia

4/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @East News
4/5

Dziś każdego dnia udowadniają, że miłość i rodzina to największa siła!

5/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, sylwester
Copyright @Instagram
5/5

Ania i Robert są też świetnymi rodzicami. Pozdrawiamy!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.