O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy sześć lat temu stanęli na ślubnym kobiercu!

Przypominamy ich niezwykłą historię miłości!

Olga Figaszewska 23 czerwca 2019 08:48

Anna i Robert Lewandowscy na co dzień okazują sobie wiele czułości. Nie ukrywają, że miłość i rodzina są dla nich najważniejsze. Urocze wiadomości, wspólne zdjęcia, słowa wsparcia, to tylko niektóre akcenty widoczne w mediach społecznościowych. Są razem od 12 lat! 22 czerwca para świętowała szóstą rocznicę ślubu! Jak rozpoczęła się ich historia?

Historia miłości Ani i Roberta Lewandowskich

Niedawno w rozmowie z Łukaszem Zającem, trenerka wróciła wspomnieniami do początku jej relacji z mężem. Anna Lewandowska zdradziła, co tak naprawdę urzekło ją w Robercie Lewandowskim!  „Lewy ma dobrą bajerę nie tylko na boisku, mówiąc mi: „Słuchaj, daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz”, wyjawiła reporterowi WP. I tym ją urzekł.  Anna Lewandowska przyznała, że gdy dowiedziała się, że jest piłkarzem, nie była przekonana do Roberta. „Strzała anioła! I do dziś jesteśmy razem”, dodała.

Poznali się 12 lat temu na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Mówią, że w ich życiu jest dużo pozytywnych zbiegów okoliczności - od tego, że znaleźli się na jednym obozie, po miejsce w którym ćwiczyli i jak się okazało wspólne studia.

Tak swoje pierwsze spotkanie wspominali kilka lat temu na łamach VIVY!. Oboje twierdzą, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Cztery lata później Robert oświadczył się Ani podczas romantycznego wypadu na Malediwy.

Robert: Mogłem nie jechać na obóz integracyjny, gdzie spotkałem Anię. Mogłem nie zdążyć… Ale dojechałem na jeden dzień.

Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę… Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też. Ostatnio oglądałem swoje zdjęcia sprzed trzech lat i już zauważyłem w sobie zmiany.

Ania: Nasze pierwsze spotkanie było zabawne. Robert myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Kiedy się dowiedział, że trenuję karate, z początku nie uwierzył. Powiedział mi, że ma na imię Andrzej. Umówiliśmy się w kawiarence przy Chmielnej. I okazało się, że ćwiczymy w tym samym miejscu…

Robert: …ale też zaczęliśmy w tym samym czasie studiować. Dużo było tych zbiegów okoliczności.

Ania: I treningi mieliśmy w tym samym czasie i w tym samym miejscu w Pruszkowie. Nie mogliśmy się rozmijać. Dziś mówię, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo gdyby Robert nie przeszedł z Legii do Znicza, nie wiadomo, czybyśmy się lepiej poznali.

Anna i Robert Lewandowscy szósta rocznica ślubu. Jak ją spędzili? 

Teraz są najpopularniejszą parą w Polsce. Pobrali się 22 czerwca 2013 roku. „Po ślubie poczułam, że rzeczywiście jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją się bez słów, którzy żyją dla siebie wzajemnie, wspierają się na każdym kroku”, mówiła Anna. Ślub i narodziny córeczki, Klary były najszczęśliwszymi wydarzeniami  w ich życiu!

Szóstą rocznicę ślubu Ania i Robert świętują w malowniczej Hiszpanii. ,,6 rocznica 12 lat razem Szczęśliwi ♥️❤️", napisała trenerka pod czułą fotografią z mężem. ,,Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie", dodał Robert. 

Życzymy szczęścia i miłości!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.