O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zdradziła, co tak naprawdę urzekło ją w Robercie!

Dziś para świętuje 5. rocznicę ślubu!

Olga Figaszewska 22 czerwca 2018 10:28

Anna i Robert Lewandowscy na co dzień okazują sobie wiele czułości. Nie ukrywają, że miłość i rodzina są dla nich najważniejsze. Urocze wiadomości, wspólne zdjęcia, słowa wsparcia, to tylko niektóre akcenty widoczne w mediach społecznościowych. Są ze sobą od ponad 10 lat. Jak rozpoczęła się ich historia? Anna Lewandowska zdradziła, co tak naprawdę urzekło ją w Robercie Lewandowskim!

Anna Lewandowska szczerze o Robercie Lewandowskim

W rozmowie z Łukaszem Zającem, wróciła wspomnieniami do początku jej relacji z mężem. Jak Robertowi Lewandowskiemu udało się poderwać Anię? „Lewy ma dobrą bajerę nie tylko na boisku, mówiąc mi: „Słuchaj, daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz”, wyjawiła reporterowi WP. I tym ją urzekł.  Anna Lewandowska przyznała, że gdy dowiedziała się, że jest piłkarzem, nie była przekonana do Roberta. „Strzała anioła! I do dziś jesteśmy razem”, dodała.

Historia miłości Ani i Roberta Lewandowskich

Poznali się 11 lat temu na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Mówią, że w ich życiu jest dużo pozytywnych zbiegów okoliczności - od tego, że znaleźli się na jednym obozie, po miejsce w którym ćwiczyli i jak się okazało wspólne studia.

Tak swoje pierwsze spotkanie wspominali kilka lat temu na łamach VIVY!. Oboje twierdzą, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Cztery lata później Robert oświadczył się Ani podczas romantycznego wypadu na Malediwy.

Robert: Mogłem nie jechać na obóz integracyjny, gdzie spotkałem Anię. Mogłem nie zdążyć… Ale dojechałem na jeden dzień.

Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę… Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też. Ostatnio oglądałem swoje zdjęcia sprzed trzech lat i już zauważyłem w sobie zmiany.

Ania: Nasze pierwsze spotkanie było zabawne. Robert myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Kiedy się dowiedział, że trenuję karate, z początku nie uwierzył. Powiedział mi, że ma na imię Andrzej. Umówiliśmy się w kawiarence przy Chmielnej. I okazało się, że ćwiczymy w tym samym miejscu…

Robert: …ale też zaczęliśmy w tym samym czasie studiować. Dużo było tych zbiegów okoliczności.

Ania: I treningi mieliśmy w tym samym czasie i w tym samym miejscu w Pruszkowie. Nie mogliśmy się rozmijać. Dziś mówię, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo gdyby Robert nie przeszedł z Legii do Znicza, nie wiadomo, czybyśmy się lepiej poznali.

Teraz są najpopularniejszą parą w Polsce. Pobrali się w 2013 roku. „Po ślubie poczułam, że rzeczywiście jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją się bez słów, którzy żyją dla siebie wzajemnie, wspierają się na każdym kroku”, mówiła Anna. Ślub i narodziny córeczki, były najszczęśliwszymi wydarzeniami  w ich życiu! 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!