Przypominamy ich niezwykłą historię miłości!

Olga Figaszewska 22 czerwca 2021 06:55

Anna i Robert Lewandowscy na co dzień okazują sobie wiele czułości. Nie ukrywają, że miłość i rodzina są dla nich najważniejsze. Urocze wiadomości, wspólne zdjęcia, słowa wsparcia, to tylko niektóre akcenty widoczne w mediach społecznościowych. Są razem od 14 lat! 22 czerwca para będzie świętowała ósmą rocznicę ślubu! Jak rozpoczęła się ich historia?

Historia miłości Ani i Roberta Lewandowskich

Poznali się 14 lat temu na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Mówią, że w ich życiu jest dużo pozytywnych zbiegów okoliczności - od tego, że znaleźli się na jednym obozie, po miejsce w którym ćwiczyli i jak się okazało wspólne studia. Jakiś czas temu W rozmowie z Łukaszem Zającem, trenerka wróciła wspomnieniami do początku jej relacji z mężem. Anna Lewandowska zdradziła, co tak naprawdę urzekło ją w Robercie Lewandowskim! „Lewy ma dobrą bajerę nie tylko na boisku, mówiąc mi: „Słuchaj, daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz”, wyjawiła reporterowi WP. I tym ją urzekł.  Anna Lewandowska przyznała, że gdy dowiedziała się, że jest piłkarzem, nie była przekonana do Roberta. „Strzała anioła! I do dziś jesteśmy razem”, dodała.

ZobaczAnna Lewandowska ma smykałkę do interesów! Na czym zarabia miliony?

Tak swoje pierwsze spotkanie wspominali kilka lat temu na łamach VIVY!. Oboje twierdzą, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Cztery lata później Robert oświadczył się Ani podczas romantycznego wypadu na Malediwy. „Mogłem nie jechać na obóz integracyjny, gdzie spotkałem Anię. Mogłem nie zdążyć… Ale dojechałem na jeden dzień. Pamiętam, że zobaczyłem piękną blondynkę… Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też. Ostatnio oglądałem swoje zdjęcia sprzed trzech lat i już zauważyłem w sobie zmiany”, mówił Robert Lewandowski. 

„Nasze pierwsze spotkanie było zabawne. Robert myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Kiedy się dowiedział, że trenuję karate, z początku nie uwierzył. Powiedział mi, że ma na imię Andrzej. Umówiliśmy się w kawiarence przy Chmielnej. I okazało się, że ćwiczymy w tym samym miejscu…”, dodała Anna Lewandowska. „…ale też zaczęliśmy w tym samym czasie studiować. Dużo było tych zbiegów okoliczności”, skomentował piłkarz. „I treningi mieliśmy w tym samym czasie i w tym samym miejscu w Pruszkowie. Nie mogliśmy się rozmijać. Dziś mówię, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo gdyby Robert nie przeszedł z Legii do Znicza, nie wiadomo, czybyśmy się lepiej poznali”, dodała Anna.

Zobacz: Lewandowska, Krychowiak, Szczęsna... Oto polskie WAGs, czyli żony i partnerki piłkarzy

W 2011 roku piłkarz oświadczył się Annie na Malediwach. Dwa lata później para sakramentalne tak powiedziała sobie w kościele w Serocku. „Jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją się bez słów, żyjemy dla siebie nawzajem”, mówiła Anna Lewandowska w jednym z wywiadów. 4 maja 2017 roku Lewandowskim urodziła się pierwsza córka, Klara. 6 maja 2020 roku na świat przyszła druga córka, Laura Lewandowska.

Anna i Robert Lewandowscy  - historia miłości

Teraz są najpopularniejszą parą w Polsce. Pobrali się 22 czerwca 2013 roku. „Po ślubie poczułam, że rzeczywiście jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją się bez słów, którzy żyją dla siebie wzajemnie, wspierają się na każdym kroku”, mówiła Anna. Ślub i narodziny córeczki, Klary były najszczęśliwszymi wydarzeniami  w ich życiu! Szóstą rocznicę ślubu Ania i Robert świętowali w malowniczej Hiszpanii. ,,6 rocznica 12 lat razem Szczęśliwi ♥️❤️", napisała trenerka pod czułą fotografią z mężem. ,,Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie", dodał Robert.  Z okazji siódmej rocznicy ślubu Ania podzieliła się z fanami niepublikowanymi dotąd zdjęciami ze ślubu! A jak małżeństwo będzie świętować ósmą rocznicę? Dowiemy się już niebawem!

Życzymy szczęścia i miłości!  

1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
1/5

2/5
	Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
2/5

3/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva!
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/5

4/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @East News
4/5

5/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, sylwester
Copyright @Instagram
5/5

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?