URODZINY GWIAZD

„Rok, który zmienił nasze życie”. Klara Lewandowska kończy roczek!

Wyjątkowy dzień w życiu Anny i Roberta Lewandowskich

Olga Figaszewska 4 maja 2018 18:00

Czwartego maja 2017 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Ani i Roberta Lewandowskich. Trudno uwierzyć, że czas tak szybko upłynął! Klara właśnie skończyła roczek! Najbliżsi przygotowali dla niej wyjątkowy prezent. Jaki?

Pierwsze urodziny Klary Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy postanowili uczcić to święto w wyjątkowy sposób. Dzień wcześniej, zorganizowali przyjęcie urodzinowe w ogrodzie w Monachium. 

„Rok, który zmienił nasze życie. Klara.💞 Mija rok, od kiedy urodziłam naszą Córeczkę Klarę. To był magiczny czas, pełen miłości, niespodziewanych wrażeń, poznawania małego człowieka i siebie na nowo. Odgadywania Jej potrzeb i swoich emocji. Ogromnych zmian, za które jestem Jej wdzięczna. Nasza miłość! 💞Nowy post 👉🏻 www.hpba.pl 💞 🍬🌸🍦🍭💞 wszystkiego Najlepszego Skarbie nasz! ”, napisała trenerka na Instagramie. 

Szczęśliwi rodzice dzielą się z fanami cudownymi fotografiami!

Klarze życzymy wszystkiego najlepszego!   

 

Happy 1st Birthday My Love My Princess ❤️😘

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.