O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, co Anna powiedziała Robertowi po przegranym meczu z Senegalem!

Słowa odczytała specjalistka od mowy ciała

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2018 09:58

Gdy po wtorkowym przegranym meczu z Senegalem polscy piłkarze opuszczali murawę, kamery uchwyciły moment, w którym kapitan reprezentacji, Robert Lewandowski, podchodzi do żony. Anna Lewandowska nie tylko przytuliła męża i pocałowała go, ale również pocieszała, co odczytać można było z ich mowy ciała. Wszyscy zastanawiali się, jakie słowa padły wówczas z ust obojga. Specjalistce od mowy ciała udało się je odczytać!

Co Ania powiedziała Robertowi po przegranym meczu Polska - Senegal?

Chwile czułości między Anną i Robertem Lewandowskimi za sprawą transmisji śledzić mógł cały świat. Żona kapitana reprezentacji Polski, podobnie jak jej mąż, była wyraźnie zasmucona przegraną i wynikiem 2:1 dla Senegalu tym bardziej, że nasi zawodnicy popełnili w trakcie spotkania wiele kardynalnych błędów, takich jak brak interakcji między sobą w odpowiednich momentach, brak dynamiki gry oraz... rozkojarzenie, przez które nie tylko padł samobójczy gol, lecz także zawodnik przeciwnej drużyny miał możliwość oddania strzału do pustej bramki, co wywołało wśród kibiców jęk zawodu i konsternację w polskiej kadrze.

Anna Lewandowska pocieszała Roberta po przegranym meczu

Wszyscy zastanawiali się, w jaki sposób Anna Lewandowska pocieszała Roberta po wtorkowym spotkaniu. Odczytała to z ruchu warg pary Magda Bielak-Kościńska, niesłysząca założycielka szkoły języka migowego Edu PJM na prośbę redakcji portalu Wp.pl. Dialog nie długi, ale pełen czułości i zrozumienia.

„Buzia, buzia”, miał powiedzieć do ukochanej Robert, gdy tylko się spotkali. 

„Będzie dobrze”, odpowiedziała Ania, po czym przytuliła i pocałowała męża.

W galerii prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia. Jesteś zaskoczona treścią dialogu między ukochanymi?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.