Fot. Pamela Hanson
O TYM SIĘ MÓWI

Polska modelka Monika Jagaciak wzięła ślub! Kim jest jej wybranek?

Sabina Zięba 2 sierpnia 2017 12:15
Fot. Pamela Hanson

Monika JAC Jagaciak to jedna z najpopularniejszych polskich topmodelek. Swoją spektakularną karierę rozpoczęła już w wieku 13 lat, kiedy to została twarzą marki Hermes. W kolejnych latach współpracowała m. in. z Calvinem Kleinem, Valentino, Dolce&Gabbana i domem mody Marca Jacobsa. Jako nastolatka wzięła również udział w kampanii Chanel, co uważa za swoje największe życiowe osiągnięcie. W wywiadzie dla magazynu VIVA! MODA powiedziała: "W 2010 roku jako jedyna 16-latka na świecie zrobiłam kampanię kosmetyczną Chanel. Jest to najbardziej lojalna marka, z jaką kiedykolwiek się spotkałam. W dzisiejszych czasach bardzo rzadko zdarza się, że dziewczyny tak długo współpracują z jedną marką. (...) Sam świat mody strasznie szybko się zmienia. Jednego dnia wszyscy zachwycają się nowym projektantem, a po pięciu sezonach nikt już o nim nie pamięta, pojawiają się nowi. Kiedy ja zaczynałam, nie było tak dużych zmian, moda była bardziej stabilna. Dlatego traktuję tę wieloletnią współpracę z Chanel make up jako moje największe osiągnięcie". Monika obecnie zajmuje 27 miejsce w rankingu najlepszych modelek świata na models.com. Mimo wielkiej popularności na całym świecie, pilnie strzeże swojej prywatności. Niewiele również wiadomo o jej życiu osobistym. Tymczasem okazuje się, że 23-letnia JAC wzięła ślub!

Polecamy też: „Modelki mają masę kompleksów”! A kto to mówi? Supermodelka Monika JAC Jagaciak! Jakie to kompleksy?|

Cała uroczystość do ostatniej chwili trzymana była w tajemnicy, a sama modelka nie potwierdziła szczęśliwej informacji. Szczegóły ceremonii ujawnili jej przyjaciele (m. in. warszawski stylista, Paweł Kędzierski), zamieszczając w mediach społecznościowych kilka zdjęć.

Fot. Instagram

Monika JAC Jagaciak wyszła za swojego wieloletniego partnera, 34-letniego serbskiego fotografa, Branislava Jankica, z którym zaręczona była od czerwca ubiegłego roku. Co o nim wiadomo? Serwis gazeta.pl informuje: "Studiował w Niemczech, a doświadczenie zdobywał w Mediolanie i Nowym Jorku. Miał okazję pracować u boku legend fotografii – Bruce`a Webera i Gian Paolo Barbieriego. Jako partner Moniki Jagaciak Jankic ujawnił się w listopadzie 2015 r., kiedy towarzyszył ukochanej na afterparty pokazu Victoria`s Secret. Para pozowała chwilkę razem, po czym chłopak modelki usunął się w cień".

Polecamy też: Kożuchowska, Kwaśniewska, Radwańska... Zobacz najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd!

Pobrali się w miniony weekend w Serbii, a dokładnie w Salaš 137 niedaleko Nowego Sadu. Modelka zaprezentowała się w delikatnej sukni ślubnej na ramiączkach w stylu retro, projektu Polki pracującej w domu mody Oscar de la Renta, Kingi Malisz. Do kreacji dobrała długi, powłóczysty welon obszyty koronkami. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.