Fot. Pamela Hanson
O TYM SIĘ MÓWI

Polska modelka Monika Jagaciak wzięła ślub! Kim jest jej wybranek?

Sabina Zięba 2 sierpnia 2017 12:15
Fot. Pamela Hanson

Monika JAC Jagaciak to jedna z najpopularniejszych polskich topmodelek. Swoją spektakularną karierę rozpoczęła już w wieku 13 lat, kiedy to została twarzą marki Hermes. W kolejnych latach współpracowała m. in. z Calvinem Kleinem, Valentino, Dolce&Gabbana i domem mody Marca Jacobsa. Jako nastolatka wzięła również udział w kampanii Chanel, co uważa za swoje największe życiowe osiągnięcie. W wywiadzie dla magazynu VIVA! MODA powiedziała: "W 2010 roku jako jedyna 16-latka na świecie zrobiłam kampanię kosmetyczną Chanel. Jest to najbardziej lojalna marka, z jaką kiedykolwiek się spotkałam. W dzisiejszych czasach bardzo rzadko zdarza się, że dziewczyny tak długo współpracują z jedną marką. (...) Sam świat mody strasznie szybko się zmienia. Jednego dnia wszyscy zachwycają się nowym projektantem, a po pięciu sezonach nikt już o nim nie pamięta, pojawiają się nowi. Kiedy ja zaczynałam, nie było tak dużych zmian, moda była bardziej stabilna. Dlatego traktuję tę wieloletnią współpracę z Chanel make up jako moje największe osiągnięcie". Monika obecnie zajmuje 27 miejsce w rankingu najlepszych modelek świata na models.com. Mimo wielkiej popularności na całym świecie, pilnie strzeże swojej prywatności. Niewiele również wiadomo o jej życiu osobistym. Tymczasem okazuje się, że 23-letnia JAC wzięła ślub!

Polecamy też: „Modelki mają masę kompleksów”! A kto to mówi? Supermodelka Monika JAC Jagaciak! Jakie to kompleksy?|

Cała uroczystość do ostatniej chwili trzymana była w tajemnicy, a sama modelka nie potwierdziła szczęśliwej informacji. Szczegóły ceremonii ujawnili jej przyjaciele (m. in. warszawski stylista, Paweł Kędzierski), zamieszczając w mediach społecznościowych kilka zdjęć.

Fot. Instagram

Monika JAC Jagaciak wyszła za swojego wieloletniego partnera, 34-letniego serbskiego fotografa, Branislava Jankica, z którym zaręczona była od czerwca ubiegłego roku. Co o nim wiadomo? Serwis gazeta.pl informuje: "Studiował w Niemczech, a doświadczenie zdobywał w Mediolanie i Nowym Jorku. Miał okazję pracować u boku legend fotografii – Bruce`a Webera i Gian Paolo Barbieriego. Jako partner Moniki Jagaciak Jankic ujawnił się w listopadzie 2015 r., kiedy towarzyszył ukochanej na afterparty pokazu Victoria`s Secret. Para pozowała chwilkę razem, po czym chłopak modelki usunął się w cień".

Polecamy też: Kożuchowska, Kwaśniewska, Radwańska... Zobacz najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd!

Pobrali się w miniony weekend w Serbii, a dokładnie w Salaš 137 niedaleko Nowego Sadu. Modelka zaprezentowała się w delikatnej sukni ślubnej na ramiączkach w stylu retro, projektu Polki pracującej w domu mody Oscar de la Renta, Kingi Malisz. Do kreacji dobrała długi, powłóczysty welon obszyty koronkami. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.