Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
Z życia gwiazd

„Mogłam zabłądzić”. Natalia Kukulska tkwiła w złym towarzystwie. Jej szkolna miłość dziś już nie żyje

„Byłam bardzo niepokorna i bardzo nie chciałam słuchać mojego taty”

Marta Nawacka 20 stycznia 2022 11:08
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Przez lata ugruntowała swoją pozycję i dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w kraju. Poza udaną karierą, Natalia Kukulska wiedzie także udane życie osobiste i jest szczęśliwą żoną oraz matką trójki dzieci. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka wróciła do czasów szkolnych i opowiedziała o trudnych doświadczeniach z tamtego okresu.

Natalia Kukulska obracała się w „złym towarzystwie”

Od wielu lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej. Fani doskonale pamiętają Natalię Kukulską jako uroczą dziewczynkę w okularach, która śpiewała „Puszka Okruszka”.  Okazuje się jednak, że wokalistka nie zawsze była grzecznym dzieckiem. W ostatnim podcaście Żurnalisty wokalistka wyznała, że w czasach szkolnych miała za sobą trudny okres i przez jakiś czas podążała niebezpieczną ścieżką. Dopiero z czasem zaczęła zauważać, że jej wybór może nieść za sobą poważne konsekwencje.

„Strasznie chciałam zaimponować środowisku szkolnemu, temu niegrzecznemu. To mi strasznie imponowało, że przyjęli mnie tacy koledzy, którzy nosili czerwone sznurówki. To jest niewiarygodne, ta Natalka… Ja się spotykałam z takimi ludźmi. Akceptacja mojej osoby w takim środowisku dawała mi poczucie takiego bycia „cool”, wyznała w podcaście Żurnalisty Natalia Kukulska. „To była bardzo duża pułapka i powiem szczerze, że miałam bardzo dużo szczęścia, że to się dobrze skończyło. Mogłam zabłądzić”, dodała.

Czytaj też: „Coś się zmienia, że kończy się jakiś etap". Natalia Kukulska szczerze o wyprowadzce syna

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Natalia Kukulska w sesji dla magazynu VIVA!, listopad, 2017 rok

Natalia Kukulska o śmierci swojego chłopaka ze szkolnych lat

Choć sama Natalia Kukulska w porę zorientowała się, że droga, którą wybrała jest niebezpieczna, to niestety jej ówczesny ukochany nie miał tyle szczęścia. Chłopak wokalistki nie potrafił wyrwać się z tego środowiska, co skończyło się dla niego tragicznie. „Mój chłopak z podstawówki, nie ma go na tym świecie. Skończył bardzo marnie, bo były bardzo grube narkotyki, ostatecznie popełnił samobójstwo. Oczywiście to było wiele lat temu, jak on był moim chłopakiem, bo to była ostatnia klasa podstawówki. Byłam bardzo niepokorna i bardzo nie chciałam słuchać mojego taty, że to nie jest dobre towarzystwo. Byłam szalona. To było krótkie, ale intensywne”, opowiadała wokalistka w podcaście Żurnalisty.

Natalia Kukulska dodała również, że jeśli jej dzieci także wpadłyby w złe towarzystwo, to nie byłaby zdziwiona. „Jeżeli miałabym podobne problemy z dziećmi, jeżeli byłby rewanż, to mi się należy”, tłumaczyła podczas tej samej rozmowy. Miejmy jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie, a pociechy wokalistki nie znajdą się nigdy w takiej trudnej sytuacji.  

Zobacz także: Natalia Kukulska szczerze wyznaje: „Przestałam chodzić do kościoła… nie dałam rady po prostu”

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Natalia Kukulska w sesji dla magazynu VIVA!, listopad, 2017 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.