Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla trafiła do szpitala. Syn dziennikarki ujawnił prawdę o stanie jej zdrowia

„Z antyszczepionkowcami nie można się kłócić, oni żyją w swoim świecie”, skomentował

Dorota Falkowska 19 stycznia 2022 19:54
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

W swojej karierze dała się poznać szerszej publiczności jako dziennikarka TV Puls, TVP oraz TVN. Słuchacze znają ją również w roli prowadzącej Onet Radio. Beata Tadla jest jedną z popularnych i lubianych osób w telewizyjno-radiowym świecie. 18 stycznia w mediach pojawiła się informacja na temat niepokojącego stanu zdrowia dziennikarki. Spekulowano, że trafiła do szpitala. 

Beata Tadla w szpitalu: jej syn ujawnił prawdę o jej stanie zdrowia

Serwis Goniec.pl potwierdził tę informację, powołując się na wiarygodne źródło. W czasie nagrań realizowanych pod Warszawą Beata Tadla poczuła się na tyle źle, że wezwano pogotowie i przewieziono dziennikarkę do szpitala. 

"Ze wstępnych ustaleń lekarzy wynika, że prawdopodobnie do nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziennikarki doszło wskutek zapaści" – czytamy na Goniec.pl.

Czytaj także: Beata Tadla przeszła udar: „Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy - błąd. Też tak myślałam”

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Jan Kietliński skomentował stan zdrowia Beaty Tadli

Syn dziennikarki, Jan Kietliński, potwierdził te informacje. "Mama trafiła do szpitala, miała podejrzenie zapaści", skomentował dla serwisu Plejada.pl. Obecnie stan Beaty Tadli jest stabilny, dziennikarka regeneruje się i zbiera siły w domowym zaciszu. Syn dziennikarki wskazał na przepracowanie jako powód tego niepokojącego pogorszenia stanu zdrowia. 

"Lekarze zalecili odpoczynek, a mama się zastosowała. Potrzebuje po prostu porządnych wakacji", wyjaśnił Jan Kietliński. "W szpitalu spędziła tylko jeden dzień. Otrzymała niezbędną pomoc i teraz odpoczywa. Czuje się dobrze, wysypia się", dodał. 

Zobacz też: Beata Tadla zabrała ukochanego syna na ściankę. Jak wygląda i czym się zajmuje Jan Kietliński?

Beata Tadla z synem

Jan Kietliński, Beata Tadla z synem
Fot. TRICOLORS/East News

Syn Beaty Tadli komentuje zachowania antyszczepionkowców

W związku z tym, że gwiazda przyjęła dwie dawki szczepionki na koronawirusa, pojawiły się spekulacje o skutkach ubocznych przyjętego leku. Jan Kietliński zdementował te domysły.

"To totalna bzdura… Chyba każdy o zdrowych zmysłach wie, że nie ma to żadnego związku. Moja mama nie powiedziała oficjalnie, co się wydarzyło, a plotka to plotka. Z antyszczepionkowcami nie można się kłócić, oni żyją w swoim świecie, mają swoje medyczne fakty i autorytety", powiedział syn dziennikarki w rozmowie z Pudelek.pl. 

Życzymy pani Beacie dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?