Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla zabrała ukochanego syna do studia Tańca z gwiazdami. Jak dziś wygląda Jan Kietliński?

21-latek idzie w ślady sławnej mamy

Rafał Kowalski 18 października 2022 19:03
Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Ma 21 lat, rozległe zainteresowania i rzadko pokazuje się przed kamerami. Ale wczoraj wieczorem zrobił wyjątek. Jan Kietliński – syn dziennikarzy: Beaty Tadli i jej drugiego męża Radosława Kietlińskiego – był gościem ćwierćfinału Tańca z gwiazdami. Z kolei w 2021 roku towarzyszył mamie na ściance w teatrze. Jak wypadł i co robi w życiu? Janek chce iść w ślady mamy...

Janek Kietliński z mamą w teatrze - zdjęcia 2021

Choć najczęściej Beata Tadla pojawia się na ściankach sama lub z mężem Michałem, zupełnie inaczej było w maju 2021. Na uroczystą premierę spektaklu Wieczór Panieński Plus na Scenie Relax, uznana dziennikarka zabrała syna.

20-letni ówczesnie Janek Kietliński świetnie wypadł przed obiektywami fotoreporterów, ale co ważne, równie dobrze bawił się z mamą, gdy przestano robić zdjęcia. Beata Tadla i jej syn relacjonowali wspólny wieczór w social mediach. Stąd wiemy między innymi, że po przedstawieniu ulubieńcy internautów odwiedzili jedną z modnych, włoskich restauracji.

Wiedzieliście, że Janek tak bardzo się zmienił? Porównajcie stare i obecne zdjęcie. To co w 20-latku od dłuższego czasu stałe to zainteresowanie dziennikarstwem.

Zobacz też: To ogromna pasja syna Beaty Tadli. Ale i kosztowna...  „Sam na to zarabia…”

Beata Tadla z synem Janem Kietlińskim, plan Dzień Dobry TVN, 12.06.2011, Warszawa
Fot. Piotr BLAWICKI/East News

Beata Tadla z synem Janem Kietlińskim, plan Dzień Dobry TVN, 12.06.2011, Warszawa

Jan Kietliński, Beata Tadla z synem
Fot. TRICOLORS/East News

Jan Kietliński, Beata Tadla z synem 2021
Fot. Vip Photo/East News

Jan Kietliński o reportażu, wsparciu LGBT  i pomocy Ukrainie - szczegóły

Również w 2021 roku na swoim koncie na Instagramie Janek Kietliński ogłosił, że zabiera się za realizację trudnego projektu. „Planuję reportaż na temat ośrodków dla trudnej młodzieży w Polsce”, napisał w sieci.

Poprosił też obserwujących o pomoc. „Chciałbym wiedzieć, czy w takich ośrodkach, głównie prywatnych, dochodzi do nadużyć i czy są tu osoby/znacie takie, które w takich ośrodkach przebywały. Gwarantuję anonimowość, zachęcam do odezwania się/ przesłania dalej!”, czytaliśmy na Instagramie 21-latka. 

Dusza osoby wrażliwej na problemy społeczne ujawniła się też w Janku przy okazji Marszy Kobiet czy wybuchu wojny w Ukrainie. Młodzieniec jeździł na granicę polsko-ukraińską, gdzie pomagał naszym przyjaciołom ze wschodu. Wjeżdżał też na teren samej Ukrainy, gdzie przez wiele tygodni wspierał tych, którzy tego potrzebowali.

Z postów na Instagramie Janka oraz po wczorajszym Tańcu z gwiazdami wiemy też, że 21-latek mocno wspiera środowisko LGBT. Uczestniczy w paradach równości a także głośno wyraża zadowolenie z tego, że w Polsacie para męsko-męska ma szansę tańczyć przed milionami widzów. 

„Jacek, Michał – zmieniajcie dalej Polskę, program i świat”, napisał Janek w sieci po zakończonym odcinku show.

Beata Tadla z synem, Taniec z gwiazdami, 17.10.2022r.

Beata Tadla, Jan Kietliński
Fot. TRICOLORS/East News

Beata Tadla, Jan Kietliński
Fot. TRICOLORS/East News

Beata Tadla z synem, sesja z 2015 roku

Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Czym zajmuje się syn Beaty Tadli?

Przypomnijmy, że jedyne dziecko znanej dziennikarki interesuje się wieloma rzeczami, o czym jego mama opowiedziała nam ponad rok temu. „Mamy pokrewne zainteresowania. Janka ciekawią procesy społeczne, tkanka miejska w szerokim znaczeniu. Także to, jak wyglądają miasta świata i ludzie je zamieszkujący. Jan wiele podróżuje, sam na to zarabia. Jestem bardzo dumną mamą”, mówiła Beata Tadla przed kamerą VIVY.pl.

Ostatecznie jednak najbliższe są mu podróże, wolontariat i dziennikarstwo.

Czekamy na dalsze sukcesy i życzymy mnóstwo powodzenia. 

CZYTAJ TEŻ: Beata Tadla wzięła ślub. Kim jest mąż dziennikarki?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.