Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Jan Kietliński idzie w ślady sławnej mamy. Syn Beaty Tadli zdradził swoje zawodowe plany

20-latek poprosił internautów o pomoc

Rafał Kowalski 4 maja 2021 10:03
Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Ma 20 lat, rozległe zainteresowania i rzadko pokazuje się w mediach. Ale niedługo może się to zmienić. Jan Kietliński – syn dziennikarzy: Beaty Tadli i jej drugiego męża Radosława Kietlińskiego – chce iść bowiem w ślady rodziców. Zeszłoroczny maturzysta zapowiedział właśnie, że poszukuje bohaterów do swojego pierwszego reportażu. O czym będzie ten materiał?

Jan Kietliński o reportażu - szczegóły

Niedawno na swoim koncie na Instagramie Janek Kietliński ogłosił, że zabiera się za realizację trudnego projektu. „Planuję reportaż na temat ośrodków dla trudnej młodzieży w Polsce”, napisał w sieci.

Poprosił też obserwujących o pomoc. „Chciałbym wiedzieć, czy w takich ośrodkach, głównie prywatnych, dochodzi do nadużyć i czy są tu osoby/znacie takie, które w takich ośrodkach przebywały. Gwarantuję anonimowość, zachęcam do odezwania się/ przesłania dalej!”, czytamy na Instagramie 20-latka. Wszyscy, którzy chcą mu pomóc nakręcić dokument, mogą pisać wiadomości prywatne do jego konta o nicku @_johnson_johns_.

Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Czym zajmuje się syn Beaty Tadli?


Przypomnijmy, że jedyne dziecko znanej dziennikarki interesuje się wieloma rzeczami, o czym jego mama opowiedziała nam ponad rok temu. „Mamy pokrewne zainteresowania. Janka ciekawią procesy społeczne, tkanka miejska w szerokim znaczeniu. Także to, jak wyglądają miasta świata i ludzie je zamieszkujący. Jan wiele podróżuje, sam na to zarabia. Jestem bardzo dumną mamą”, mówiła Beata Tadla przed kamerą VIVY.pl.

Jak uznana gwiazda polskich mediów oceni reportaż swojego syna? Czekamy na efekty i życzymy mnóstwo powodzenia. 

CZYTAJ TEŻ: Beata Tadla wzięła ślub. Kim jest mąż dziennikarki?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.