Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla zabrała ukochanego syna na ściankę. Jak wygląda i czym się zajmuje Jan Kietliński?

20-latek idzie w ślady sławnej mamy

Rafał Kowalski 13 września 2021 07:43
Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Ma 20 lat, rozległe zainteresowania i rzadko pokazuje się przed kamerami. Ale w weekend zrobił wyjątek. Jan Kietliński – syn dziennikarzy: Beaty Tadli i jej drugiego męża Radosława Kietlińskiego – był gościem jednej z sobotnich, teatralnych premier. Jak wypadł? 20-latek chce iść w ślady mamy...

Janek Kietliński z mamą w teatrze - zdjęcia 2021

Choć najczęściej Beata Tadla pojawia się na ściankach sama lub z mężem Michałem, zupełnie inaczej było w minioną sobotę. Na uroczystą premierę spektaklu Wieczór Panieński Plus na Scenie Relax, uznana dziennikarka zabrała syna.

20-letni Janek Kietliński świetnie wypadł przed obiektywami fotoreporterów, ale co ważne, równie dobrze bawił się z mamą, gdy przestano robić zdjęcia. Beata Tadla i jej syn relacjonowali wspólny wieczór w social mediach. Stąd wiemy między innymi, że po przedstawieniu ulubieńcy internautów odwiedzili jedną z modnych, włoskich restauracji.

Wiedzieliście, że Janek tak bardzo się zmienił? Porównajcie stare i obecne zdjęcie. To co w 20-latku od dłuższego czasu stałe to zainteresowanie dziennikarstwem.

Zobacz też: To ogromna pasja syna Beaty Tadli. Ale i kosztowna...  „Sam na to zarabia…”

Jan Kietliński, Beata Tadla z synem
Fot. TRICOLORS/East News

Jan Kietliński, Beata Tadla z synem 2021
Fot. Vip Photo/East News

Jan Kietliński o reportażu - szczegóły

Niedawno na swoim koncie na Instagramie Janek Kietliński ogłosił, że zabiera się za realizację trudnego projektu. „Planuję reportaż na temat ośrodków dla trudnej młodzieży w Polsce”, napisał w sieci.

Poprosił też obserwujących o pomoc. „Chciałbym wiedzieć, czy w takich ośrodkach, głównie prywatnych, dochodzi do nadużyć i czy są tu osoby/znacie takie, które w takich ośrodkach przebywały. Gwarantuję anonimowość, zachęcam do odezwania się/ przesłania dalej!”, czytamy na Instagramie 20-latka. Wszyscy, którzy chcą mu pomóc nakręcić dokument, mogą pisać wiadomości prywatne do jego konta o nicku @_johnson_johns_.

Beata Tadla, Jan Kietliński, Viva! 2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Czym zajmuje się syn Beaty Tadli?

Przypomnijmy, że jedyne dziecko znanej dziennikarki interesuje się wieloma rzeczami, o czym jego mama opowiedziała nam ponad rok temu. „Mamy pokrewne zainteresowania. Janka ciekawią procesy społeczne, tkanka miejska w szerokim znaczeniu. Także to, jak wyglądają miasta świata i ludzie je zamieszkujący. Jan wiele podróżuje, sam na to zarabia. Jestem bardzo dumną mamą”, mówiła Beata Tadla przed kamerą VIVY.pl.

Jak uznana gwiazda polskich mediów oceni reportaż swojego syna? Czekamy na efekty i życzymy mnóstwo powodzenia. 

CZYTAJ TEŻ: Beata Tadla wzięła ślub. Kim jest mąż dziennikarki?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.