Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla wzięła ślub. Kim jest mąż dziennikarki? 

U jego boku odnalazła prawdziwe szczęście

Olga Figaszewska 18 lutego 2021 11:15
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla znalazła miłość. W ubiegłym roku dziennikarka ogłosiła zaręczyny, a niedawno stanęła na ślubnym kobiercu! Swoim szczęściem podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda wyglądała zjawiskowo w eleganckiej, klasycznej sukni. Trudno oderwać od niej wzrok. Kim jest mąż Beaty Tadli?

Ślub Beaty Tadli

Wielbiciele Beaty Tadli życzą jej jak najlepiej i cieszą się jej szczęściem. Dziennikarka rzadko uchyla rąbka tajemnicy. Dopiero od niedawna możemy zobaczyć na jej Instagramie wspólne zdjęcia z ukochanym. Pierwszą fotografię opatrzyła podpisem: ,,Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem”.   Gwiazda przyjęła oświadczyny swojego wybranka latem 2020 roku.  

Udzielając komentarza Super Expressowi mówiła w pięknych słowach o zaręczynach. „Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać”, wyjaśniła wówczas.

W jednym z wywiadów VIVY! podkreślała, że kiedy pojawia się miłość, wszystko układa się samo. Uczucie jest dla niej niezwykle ważne i staje się siłą napędową w życiu. „Miłość jest największą siłą, jaka mnie napędza. Nie znam bardziej wartościowego paliwa. A kiedy kocham, to całym sercem, całą duszą, bo inaczej nie potrafię”, podkreślała.

suknia slubna beaty tadli
Fot. Instagram

Kim jest mąż Beaty Tadli?

Beata Tadla nie ukrywała, że odnalazła szczęście i bezpieczeństwo u boku niezwykłego mężczyzny. Para stanęła na ślubnym kobiercu, a zdjęciami z tego wyjątkowego dnia dziennikarka podzieliła się z fanami na Instagramie.

„Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami ”, ogłosiła Beata Tadla.  Jak podaje Plejada.pl, zakochani podróż poślubną spędzą na Malediwach.

Wszyscy zadają sobie pytanie, kim jest mąż Beaty Tadli? Mediom udało się dowiedzieć, że ukochany dziennikarki ma na imię Michał i jest biznesmenem. Mężczyzna nie ma związku z show-biznesem i chroni swoją prywatność.

Zakochanym życzymy dużo miłości i szczęścia. 

Beata Tadla w sesji VIVY! z 2020 roku 

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.