O TYM SIĘ MÓWI

Miłosz P. zastraszył byłą żonę?! „Paulino, czego się teraz boisz?’’

Nowe fakty w sprawie Katarzyny Dziedzic

VIVA! 19 kwietnia 2018 18:40

Katarzyna Dziedzic jest na językach wszystkich. Kiedy media obiegła wstrząsająca wiadomość, że trener personalny miał brutalnie pobić swoją partnerkę, zawrzało. A o przemocy domowej zaczęto mówić otwarcie. Na jaw wychodzą kolejne fakty w sprawie relacji kobiety i trenera personalnego. Jak informują media, Miłosz P. miał zastraszyć byłą żonę.

Sprawa Katarzyny Dziedzic

Jak podaje Katarzyna Dziedzic, była żona trenera również miała doświadczyć przemocy domowej. Początkowo kobieta miała okazywać jej wsparcie i gratulowała odwagi. Do czasu. Media właśnie obiegły słowa byłej żony Miłosza P., która wszystkiemu zaprzecza. Dużo artykułów i wywiadów ukazuje, iż przez 7 lat swojego małżeństwa byłam katowana, co jest nieprawdą, a nagrania, które wypłynęły do wiadomości publicznej są moją prywatną własnością i nikt nie ma prawa PUBLICZNIE oceniać kogo i czego dotyczyły, ponieważ ja nie wyraziłam na to zgody’’, powiedziała kobieta w rozmowie z serwisem śledczy24.pl.

Media sugerują, że trener personalny zastraszył byłą żonę. Na dowód Katarzyna Dziedzic opublikowała treść wiadomości, którą kilka dni temu dostała od kobiety, która dziś wypiera się tamtych słów. Bardzo mi przykro! Ale gratuluję odwagi! Dużo zdrowia. Nadal nie mogę w to uwierzyć, choć przeżyłam to też... Ja i moja rodzina. Niestety, dla mnie to nie koniec. We wtorek mam sprawę o alimenty. Mam nadzieję, że założysz sprawę, bo on i tak ma zawiasy, więc może w końcu dosięgnie go sprawiedliwość’’.

W przeszłości mężczyzna został skazany na 6 miesięcy pozbawienia wolności — w zawieszeniu na 2 lata — za naruszenie nietykalności cielesnej i groźby karalne. Jak udało się ustalić serwisowi Onet.pl, minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, chce odwieszenia jego wyroku. Czy mężczyzna ponownie trafi do więzienia? Wszystko na to wskazuje. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.